Monthly Archives: Październik 2023

Powiatowa dyskusja z udziałem naszych młodych ekonomistów

24 października w Liceum Ogólnokształcącym w Pilźnie odbyła się powiatowa dyskusja na temat zagrożeń i korzyści ze stosowania i rozwoju sztucznej inteligencji.

W debacie wzięli udział eksperci: dr inż. Adam Pieprzycki z Akademii Tarnowskiej, ks. dr Adam Kłóś z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, nauczyciel filozofii i etyki w II L0, p. Paweł Florka. Do dyskusji dołączyli także zaproszeni goście:  p. Piotr Chęciek -Starosta Powiatu Dębickiego, p. Adam Pieniążek- Wicestarosta Powiatu Dębickiego, p. dr Anna Wilczyńska- Dyrektor Wydziału Edukacji Powiatu Dębickiego.

Do dyskusji zaproszona została również młodzież szkół powiatu dębickiego.

Zespół Szkół Ekonomicznych reprezentowali uczniowie klas ekonomicznych: Joanna Żak (1a), Jakub Szewc (1a), Maksymilian Piątek (1a), Łukasz Dobrowolski (3a), Karol Cukla (2a), Amos Lescio (3a), Tytus Szerszeń (4a), Klaudia Job (3a).

Nasza drużyna wylosowała temat: „Co sądzisz o współpracy AI z wojskiem”.

Mimo trudnego tematu, uczniowie poradzili z nim sobie znakomicie. Przedstawili argumenty przemawiające za tym, że sztuczna inteligencja powinna być wykorzystywana w wojsku. Każdy argument zobrazowali przykładem, a nawet przedstawili swoje pomysły zastosowania AI w wojsku. Uczniowie, jak przystało na prawdziwych ekonomistów wykazali się zdolnością przekonywania. Ich argumentacji wszyscy przysłuchiwali się z zaciekawieniem.

Wydarzenie zakończył wykład eksperta dr. inż. Adama Pieprzyckiego, który jest adiunktem Katedry Informatyki w Akademii Tarnowskiej.

 

Beata Szypułka

1 2 3 4 5

Uczniowie Ekonomika podbijają Hiszpanię i doskonalą zawodowe kompetencje

Mobilność Europejska ZSE w Dębicy poszerza się o nową ofertę, dającą możliwość odbycia zawodowych praktyk u zagranicznych pracodawców.

19 października 15- osobowa grupa wraz z opiekunami dotarła na słoneczne wybrzeże Costa de Sol, aby rozpocząć projekt „Kuźnia umiejętności zawodowych w słonecznej Hiszpanii, nr. 2022-1-PL01-KA122-VET-00078156. Przedsięwzięcie realizowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Społeczne dla Rozwoju Społecznego (FERS) 2021-2027.

Głównymi celami i założeniami działań projektowych są między innymi:

  • zwiększenie praktycznych umiejętności i kompetencji społecznych uczestników oraz podniesienie ich atrakcyjności na rynku pracy,
  • zdobycie przez młodzież doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • wzmocnienie umiejętności posługiwania się językiem obcym jako klucza do efektywnej współpracy w zespole i realizacji zadań,
  • poszerzenie wiedzy na temat kultury i obyczajów Hiszpanii.

 

Program mobilności, który do tej pory był jedynie wielostronicowym zapisem, nabiera realnych kształtów, a jego ostateczni wykonawcy – młodzież Ekonomika – podjęli się niecodziennego wyzwania.

Położona nad Morzem Śródziemnym Malaga stała się nowym miejscem praktyk dla naszej młodzieży. To w tej nadmorskiej i słonecznej miejscowości, przez kolejne 26 dni uczniowie Ekonomika będą mieszkać, uczęszczać na praktykę, poznawać realia życia w Hiszpanii, kształcić i rozwijać kompetencje zawodowe, interpersonalne, językowe i organizacyjne, niemożliwe do osiągnięcia w formalnym cyklu nauczania. Zagraniczne praktyki zawodowe to również czas na rozmowy z rówieśnikami, pobyt nad morzem, odpoczynek, rekreację czy zobaczenie pięknej Andaluzji w jej jesiennej odsłonie.

Malaga jest teraz nie tylko turystycznym miastem ale również drugim domem dla naszych wychowanków i ich opiekunów: pana Marka i pani Asi.

Zawsze uśmiechnięte uczennica kl. IVG Gosię i Wiktorię  spotkać możemy obecnie w punktach gastronomicznych w centrum historycznym Malagi. W jednym ze sklepów sieci Carrefour obsłużą nas niezawodne uczestniczki programów europejskich Ania i Wiktoria z IVC. Fotografki z klasy III FG Ola i Gabriela oraz Iza z IIIF rozwijają własne umiejętności zawodowe na przedmieściach Malagi, w studium fotograficznym w Fuenigirola. Przyszły ekonomista Paweł z kl. IIIA dba o pracę biurową w Mina Car Lyrwirs S.L. Jego starszy kolega Darek z kl. IVA wraz ze specjalistką  od reklamy i marketingu Nikolą z kl. IIIR oraz fotografką Izą z kl. IVF pokonują codziennie trasę z Malagi do Torremolinos, aby w dużej hurtowni zabawek Centro Juguete S.L. podejmować działania związane z ich przyszłym zawodem. W nadmorskim kurorcie Torremolinos praktykują również kolejne dwie uczennice Aleksandry z kl. IIIR (Sol y Mar Enterprise S.L), a w podróży towarzyszy im Paweł z klasy IVBG (rachunkowość), który praktykę odbywa w firmie Circulo de Empresarios. Listę praktykantów zamyka Tomek z kl. IIIBC, ekspert od rachunkowości działa obecnie w Maladze w firmie Alfar Tierra Cocida S.L.

Wszystkim stażystom gratulujemy odwagi i chęci do robienia rzeczy wymagających rezygnacji z wygodnictwa i utartych schematów. Jednocześnie życzymy owocnej współpracy z pracodawcami i wielu wrażeń z pobytu w Hiszpanii.

IMG_0251 194C3FAD-AA31-433B-B282-228242E5322D_1 8AFC46B9-C601-45C3-8877-F9E88DDE0770_1 IMG_0538 IMG_0420 IMG_0381 IMG_0415

Wyjazd na spektakl do Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

9 października 2023r. uczniowie klasy 2A i 2G2 obejrzeli  spektakl teatralny pod tytułem „Sprawiedliwi. Historia rodziny Ulmów”.  Uczestnicy wyjazdu mieli okazję  poznać historię rodziny Ulmów  i zrozumieć na czym polegał ich heroizm.

Wycieczka została zrealizowana dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Forum Współpracy i Rozwoju w Rzeszowie  w ramach projektu  „Wzór odwagi: Historia rodziny Ulmów”  w ramach programu  pn. „Program Wsparcia Edukacji” ustanowionego przez Ministra Edukacji i Nauki.

Ulmowie, byli rodziną,  jakich wiele żyło przed wojną w podkarpackich wioskach. Zwykli ludzie w czasie pokoju, ale w czasie wojny zdobyli się na czyny, które historycy określają mianem heroicznych, upamiętnianych przez muzea. Spektakl był wspaniałą lekcją historii, ale także lekcją patriotyzmu, odwagi, przyjaźni, człowieczeństwa i miłości.

 

Beata Szypułka

393733575_6375249425918481_4547592167120970924_n 393689676_1005971460617118_4131633328400072032_n 387593690_700685968604671_6637079354752232262_n 386853772_258249357209210_5288893382429853637_n

Zapraszamy na Nauczycielski Challenge 2023!

Logo_biel na niebieskim (poziom)

Pod tą nazwą kryje się konkurs z nagrodami dla uczniów i nauczycieli!

Wystarczy rozwiązać krótki test, składający się z pytań z przedmiotów humanistycznych i ścisłych. Rywalizacja rozgrywana jest w kilku grupach wiekowych, tak aby każdy mógł odpowiadać na pytania adekwatne do posiadanej wiedzy.

Nauczycielski Challenge odbywa się w dniach 13-16 października 2023 r. Konkurs jest bezpłatny. Test można rozwiązać za pośrednictwem przeglądarki lub w bezpłatnej aplikacji ZDAY dostępnej w:

Google Play
https://play.google.com/store/apps/details?id=live.zday.app&pli=1

App Store
https://apps.apple.com/pl/app/zday/id6461458006?l=pl
Wydarzenie odbywa się z okazji Święta Edukacji Narodowej, nazywanego potocznie Dniem Nauczyciela. Konkurs skierowany jest do nauczycieli oraz uczniów podstawówek i szkół średnich.

Nagrodami dla uczniów będą zestawy klocków Lego oraz gadżety ZDAY, natomiast nauczyciele otrzymają bony zakupowe. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie: https://zday.pl/nauczycielski-challenge/

Dołącz do świętowania Dnia Edukacji Narodowej!

Pobierz aplikację ZDAY i weź udział w rywalizacji o atrakcyjne nagrody!

Dzień Edukacji Narodowej 2023

Powszechnie uważa się, że piątek trzynastego to dzień pechowy…, ale nie w Zespole Szkół Ekonomicznych, ponieważ tego dnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Okazji do świętowania było wiele. Po pierwsze, w tym roku mija 250-letnia rocznica utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, o czym przypomnieli uczniowie, a co zobrazowała prezentacja multimedialna. Po drugie,nasze wspaniałe nauczycielki:  pani wicedyrektor Maria Strzyż, p. wicedyrektor Małgorzata Godycka oraz p. Małgorzata Szot otrzymały nagrodę Pana Starosty. Po trzecie, wielu naszych nauczycieli otrzymało Nagrodę Dyrektora za rzetelną i wyróżniającą się pracę. Podczas piątkowej uroczystości nie zabrakło łez śmiechu i….łez  wzruszenia. Dyrektor pan Krzysztof Górecki złożył wszystkim pracownikom szkoły piękne życzenia,oczywiście nie zapominając o nauczycielach, którzy odeszli w stan spoczynku, gdyż nauczycielem pozostaje się całe życie. Cytując Wisławę Szymborską: „ nic dwa razy się nie zdarza…”, dlatego zarówno uczniowie, jak i nauczyciele celebrowali piękną chwilę.

Dzień Edukacji Narodowej

 

DEN2023

 

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli, wychowawców, emerytów i  pracowników oświaty. To wyjątkowe święto, które przypomina o wielkiej wartości, jaką stanowi edukacja oraz o szczególnym posłannictwie i roli społecznej Tych, którzy tę wartość urzeczywistniają swoją codzienną, ciężką pracą.

Życzę, aby ta szlachetna i odpowiedzialna praca była powszechnie szanowana, a zarazem sprawiała nam zawsze radość, przynosiła sukcesy i dawała jak najwięcej powodów do satysfakcji.

Jednocześnie dziękuję Państwu za trud i  wysiłek wkładany w wykonywanie tak odpowiedzialnej, ale równocześnie wyjątkowej pracy. Wszystkim tym, którzy są związani z oświatą w Naszej Szkole życzę dużo radości, pomyślności i sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Dyrekcja ZSE w Dębicy

Piknik integracyjny klas drugich na Liwoczu

03.10.2023 r. uczniowie z klas drugich udali się na pieszą wycieczkę przyrodniczo – turystyczną na górę Liwocz (562 m n.p.m.). Promienie słońca przebijające się w koronach drzew dodawały nam sił i energii, aby pokonać miejscami całkiem strome podejścia. Po ponad godzinnym spacerze naszym oczom ukazał się 18 metrowy srebrny krzyż milenijny z 23 metrową platformą widokową. Z wieży widokowej podziwialiśmy panoramę okolicznych wzgórz i wiosek, a także chcieliśmy doszukać się bieszczadzkich szczytów , a nawet Tatr.

Następnie w pięknej jesiennej scenerii, na szczycie góry Liwocz,  odbył się piknik integracyjny. Wszyscy delektowali się pysznościami przyniesionymi przez siebie, ale też przygotowanymi przez uczennice z klasy 2g2:  Joannę Nowak, Gabrielę Rudnicką, Urszulę Potępę.

Było nie tylko smacznie, ale również wesoło i tanecznie. Po posiłku roztańczona klasa 2ab zaprosiła wszystkich do wspólnego tańca „Belgijki”.

Po krótkim odpoczynku wyruszyliśmy w drogę powrotną. Droga nadal prowadziła przez las, więc wielu naszych młodych grzybiarzy, znalazło dorodne okazy owoców runa leśnego.

Nieco zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzy, dotarliśmy na parking, skąd ruszyliśmy w drogę powrotną do Dębicy.

 

Beata Szypułka

XXVIII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu

Screenshot_20231006-081318~2

Serdecznie zapraszamy uczniów wszystkich klas gastronomicznych  do udziału w XXVIII edycji Olimpiady Wiedzy o Żywieniu. W tym roku szkolnym temat wiodący olimpiady brzmi: ,,Mięso i przetwory mięsne – technologia i zastosowanie w żywieniu.” Zachęcamy do zapoznania się z wszelkimi informacjami dostępnymi pod linkiem: https://owoz.pl/

Etap szkolny odbędzie się w szkole  12 października 2023 r.

Zachęcamy do udziału, bo indeksy na wiele uczelni w Polsce czekają!

Zapisy uczniów  chętnych  do udziału odbywają się w terminie do 09.10.2023 r.

Zgłoszenia do udziału w olimpiadzie  przyjmują panie:

Marta Wypasek i Elżbieta Kurzawa

XIX edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Olimpiada ma status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. Olimpiada Przedsiębiorczości jest wspólną inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.

Udział w Olimpiadzie to szansa na poznanie innych osób o podobnych zainteresowaniach, a także okazja do aktywnej, praktycznej współpracy projektowej z osobami z najbliższego otoczenia, które łączy wspólny cel.

Zakres tematyczny Olimpiady jest zgodny z podstawą programową dla przedmiotu podstawy przedsiębiorczości i rozszerzony o zagadnienia związane z hasłem przewodnim edycji.
Zakres tematyczny tworzą: blok stały oraz blok zmienny, związany z corocznie ustalanym hasłem przewodnim.
Stały blok tematyczny jest niezmienny dla wszystkich edycji Olimpiady i obejmuje – wynikające wprost w podstawy programowej przedmiotu podstawy przedsiębiorczości – następujące obszary:

1. Gospodarka rynkowa
2. Rynek finansowy
3. Rynek pracy
4. Przedsiębiorstwo

Zmienny blok tematyczny ustalany jest corocznie dla każdej edycji Olimpiady i wiąże się z problematyką wynikającą z hasła danej edycji.

Hasło przewodnie XIX edycji Olimpiady to  Zrównoważone przedsiębiorstwo:
- gospodarowanie zasobami

- oddziaływanie na otoczenie

- godna praca

Rozsądne gospodarowanie zasobami jest kluczowym zadaniem nie tylko rządów i organizacji pozarządowych, ale dotyczy wszystkich konsumentów, obywateli, organizacji. To nakłada również na przedsiębiorstwa powinność, aby część swoich zysków przeznaczały na nowe technologie oparte na źródłach czystej energii, ograniczały produkcję nieprzetwarzanych odpadów, zmniejszały marnotrawstwo między innymi poprzez wydłużenie cyklu życia swoich produktów i nowe innowacyjne technologie, ale również włączyły się w finansowanie międzynarodowych i krajowych programów ochrony środowiska i kształtowania proekologicznych postaw konsumentów. Z tym wiąże się też szczególne wyzwanie dla przedsiębiorstw docenienia i rozbudowania zasobów niematerialnych, które charakteryzują się tym, że nie uszczuplają zasobów, a tworzą wartość dodaną. Ważne jest również, aby tak gospodarować innymi zasobami, aby przedsiębiorstwo mogło rozwijać się obecnie i w przyszłości. To kryje w sobie hasło gospodarowanie zasobami.

Harmonogram:

§  do 26 października 2023 zgłoszenia uczestników;

§  do 30 października zakończenie zgłaszania szkół i uczniów do udziału w XIX edycji poprzez elektroniczny formularz szkolny;

§  7 grudnia 2023 – Eliminacje szkolne (godz. 9.00)

Eliminacje szkolne zostają przesunięte z dnia 7 na 14 grudnia (godziny bez zmian)

Zapraszam do udziału i zachęcam do lektury Regulaminu Olimpiady oraz opisu przebiegu zawodów: https://www.olimpiada.edu.pl/strona/92/p/Regulamin

Koordynator szkolny: Sabina Rumin-Tworzydło

imagesop (1)

Lista uczniów zakwalifikowanych do projektu Erasmus+

 

136_ES ACR_2023_ZSE DĘBICA_wyniki rekrutacji

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu procesu rekrutacyjnego do naszej mobilności edukacyjnej w ramach projektu Erasmus+ o numerze 2023-1-PL01-KA121-SCH-000131760.

Wasz entuzjazm i aktywne zaangażowanie w proces rekrutacyjny świadczy o waszym dążeniu do osobistego rozwoju i chęci poznawania świata – to nas naprawdę cieszy!

Zapraszamy do zapoznania się z ostatecznymi wynikami rekrutacji.

Gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym i kandydatom! Czeka Was niezwykła przygoda pełna nowych doświadczeń i wiedzy.

Dziękujemy za Wasz udział w rekrutacji i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach naszych projektów!

lista

Olimpiada Wiedzy O Ubezpieczeniach Społecznych

Olimpiada Wiedzy O Ubezpieczeniach Społecznych

Edycja 2023/2024

        I.            Główną ideą ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” jest kształtowanie przezorności ubezpieczeniowej młodzieży  i uczenie solidarności międzypokoleniowej – wzajemnej odpowiedzialności wobec osób, które przynależą do innych pokoleń.

II.            Źródłem finansowania Olimpiady są środki własne Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

III.            Najważniejsze daty z harmonogramu olimpiady:

  • zgłoszenia szkół do udziału w Olimpiadzie: do 20 października 2023 r.
  • I etap Olimpiady (szkolny): 28 listopad 2023 r.
  • II etap Olimpiady (wojewódzki): 5 marca 2024 r.
  • FINAŁ – III etap Olimpiady (ogólnopolski): 18 kwietnia 2024 r.

    IV.            fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/olimpiadaoubezpieczeniachspolecznych

Olimpiada jest powiązana z podstawą kształcenia w zakresie kwalifikacji:

1)      EKA.04. „Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej” wyodrębnionej w zawodzie szkolnictwa branżowego: technik ekonomista,

2)      EKA.05. „Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych” wyodrębnionej w następujących zawodach szkolnictwa branżowego: technik ekonomista, technik rachunkowości.

 

Zachętą do uczestnictwa w Olimpiadzie są:

  1. Laureaci i finaliści Olimpiady, zgodnie z art. 44zzze ustawy z 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz.U. z 2021 r. poz. 1915 z późn. zm.), są zwolnieni z części pisemnej egzaminu zawodowego;
  2. Laureaci Olimpiady otrzymują nagrody rzeczowe przyznawane przez Komitet Główny.

 

Zgłoszenia uczestników do olimpiady przyjmuje (wiadomość na dzienniku elektronicznym) : Joanna Chwał.

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele,

W październiku w naszej szkole zostanie przeprowadzona zbiórka karmy dla zwierząt przebywających pod opieką Fundacji Psi Azylek.

         Zbieramy zarówno suchą jak i mokrą karmę dla psów i kotów, m. in. puszki i saszetki. Zbiórka potrwa cały październik, karmę można zostawiać w koszach na korytarzu na parterze.
Oprócz karmy można przynieść zabawki dla zwierząt oraz koce.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie akcji.

                                      Paulina Maziarka

382290859_893775085505888_4020212313059914917_n

Konkurs plastyczny – „Honorowe dawstwo krwi w rysunku i wierszu”

plakat

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża
z okazji jubileuszu 65 lecia honorowego krwiodawstwa w Polsce

ogłasza

KONKURS PLASTYCZNY I LITERACKI

pod nazwą:

„Honorowe dawstwo krwi w rysunku i wierszu”

Do udziału w konkursie zaprasza dzieci i młodzież wszystkich  szkół
w Dębicy i powiecie dębickim.

 

Celem konkursu jest promocja honorowego oddawania krwi jak również aktywizacja twórcza młodzieży szkolnej.

Przedmiotem są prace plastyczne wykonane w wybranym przez uczestników gatunkach:

malarstwo, grafika, rysunek i kolaż.

Przyjmowane będą jedynie prace do wymiarów 30×40 cm (A3).

W konkursie literackim uczestniczą dzieci i młodzież szkolna. Przedmiotem konkursu są wiersze i hasła o honorowym krwiodawstwie.

Organizatorzy pozostawiają dowolność w wyborze form poetyckich.

 

Prace, opatrzone imieniem i nazwiskiem autora, należy składać do 16 października 2023 roku włącznie

 u pani R. Jałowiec (wychowawca klasy 1c) oraz pani A. Jarząb-Bernackiej (wychowawca klasy 2g1).

 

Prace będą rozstrzygane w kategoriach:

- kategoria I – Szkoły podstawowe (kl. 0-3)

- kategoria II – Szkoły podstawowe (kl. 4-8)

- kategoria II – Szkoły ponadpodstawowe

 

Podsumowanie konkursu nastąpi w listopadzie 2023roku, w trakcie uroczystego spotkania z okazji jubileuszu 65 lecia honorowego krwiodawstwa.

Przewidziana jest wystawa prac laureatów w Domu Kultury „Śnieżka” w Dębicy.

O dacie wręczenie wyróżnień organizatorzy powiadomią laureatów i szkoły.

Zaproszenie na III POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO MASTER OF WORDS

Pragniemy zaprosić uczniów szkół podstawowych klas VI-VIII do udziału  w III Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego  MASTER OF WORDS, który odbędzie się 28 listopada 2023 w ZSE w Dębicy.

Konkurs skupia się na sprawdzeniu znajomości słownictwa z języka angielskiego  z wybranego działu tematycznego, funkcji językowych oraz wybranych struktur gramatycznych na poziomie B1. Tegorocznym tematem konkursu jest LET’S KEEP FIT czyli „Trzymaj formę”, a więc wśród pytań konkursowych należy spodziewać się słownictwa i zwrotów związanych z dyscyplinami sportu, osobami związanymi ze sportem, obiektami i miejscami  sportowymi, sprzętem i ekwipunkiem, sposobami spędzania wolnego czasu, itd.

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach:

  1. MASTER OF THEORY- test językowy sprawdzający poziom wiedzy i umiejętności z wybranego zakresu tematycznego
  2. MASTER OF PRACTICE – vlog/filmik sprawdzający umiejętność autoprezentacji w języku angielskim

Każdy uczeń może zgłosić się do udziału w jednej wybranej lub obydwu kategoriach.

Rozstrzygnięcie kategorii MASTER OF PRACRICE oraz kategoria MASTER OF THEORY odbędą się  28 listopada 2023 r. o godzinie  10:00 w Zespole Szkół Ekonomicznych przy  ul. Ogrodowej 20.

Dlaczego warto?

  • konkurs ma rangę imprezy powiatowej
  • laureaci konkursu zyskują dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych
  • to okazja do sprawdzenia własnej wiedzy z języka
  • przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
  • zapewniamy świetną zabawę oraz dyplomy i drobne upominki

Regulamin konkursu, zgody oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w załączniku oraz   na stronie internetowej szkoły: www.ekonomik.debica.pl

Zgłoszenia (wg załączonego wzoru) do konkursu należy przesłać  na adres  e-mail: masterofwords.zse@gmail.com

Zapraszamy do udziału i życzymy sukcesów

Organizatorzy

nauczyciele j. angielskiego

we współpracy z dyrekcją szkoły

REGULAMIN KONKURSU <<POBIERZ>>

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY <<POBIERZ>>

ZGODA <<POBIERZ>>

PLAKAT-PDF