EKONOMIK „Srebrną Szkołą 2023”

By   20 stycznia 2023

W styczniu 2023 roku Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” ogłosiła wyniki XXV Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników 2023. Z satysfakcją informujemy, że w czołówce najlepszych szkół w Polsce po raz kolejny znalazło się Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy.

Zajęliśmy 212. miejsce w Rankingu Techników z całej Polski  oraz 13. miejsce w województwie podkarpackim.

Potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia jest przyznanie tytułu
„Srebrnej Szkoły 2023”
i związanego z tym znaku graficznego w kształcie srebrnej  tarczy.

Tym zaszczytnym wyróżnieniem Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” honoruje  technika, które najlepiej w kraju przygotowują do zawodu i matury.

O wysokiej pozycji rankingowej zadecydowały cztery kryteria: wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych, wyniki egzaminu zawodowego oraz sukcesy szkoły w olimpiadach.

Gratulujemy całej społeczności szkoły, w szczególności Uczniom – Absolwentom i Olimpijczykom.