Nauczyciele

Kadra nauczycielska w roku szkolnym 2019/2020

ks. Abram Piotr Religia
Auguścik Grażyna Język polski
Badowski Tadeusz Język niemiecki
Barnaś Barbara Matematyka
Baszak Beata Język polski
Błądzińska Urszula Przedmioty zawodowe – reklama
Cabaj Marta Język angielski
Chmielewska Beata Język angielski
Chwał Joanna Przedmioty zawodowe – rachunkowość
Cioch Małgorzata Język niemiecki
Cisło Sylwia Prawo
Didyk-Żołądek Anna Przedmioty zawodowe – ekonomiczne
Drozdowska Małgorzata Przedmioty zawodowe – ekonomiczne
Dudek Lucyna Matematyka
Dziadowiec Angelika Biologia
Falarz Dorota Przedmioty zawodowe – ekonomiczne
Gawlik Małgorzata Bibliotekarka, filozofia
Godycka Małgorzata Matematyka
Gordon Beata Wychowanie fizyczne
Górecki Krzysztof Edukacja dla bezpieczeństwa
Górka Halina Fizyka
Górz Sylwia Geografia
Groch- Kipa Małgorzata Przedmioty zawodowe – gastronomiczne
Guziec Iwona Przedmioty zawodowe – gastronomiczne
Hajduk Katarzyna Język angielski
Jałowiec Wacław Przedmioty zawodowe – reklama
Jarząb-Bernacka Anna Język niemiecki
Kantor Renata Geografia
Kliś Lucyna Przedmioty zawodowe – ekonomiczne
Ks. Komoniewski Hubert Religia
Kurzawa Elżbieta Przedmioty zawodowe – gastronomiczne
Lipczyńska-Sroka Agata Wychowanie fizyczne
Łaba Renata Matematyka
Łapa Przemysław Historia, WOS
Matłok Agnieszka Przedmioty zawodowe
Matusik Teresa Język niemiecki
Maziarka Paulina Język angielski
Mazurkiewicz Joanna Język niemiecki
Mazgała Dorota Religia
Obara Anna Przedmioty zawodowe – ekonomiczne
Ognisty Małgorzata Przedmioty zawodowe – ekonomiczne
Oleś Natalia Język angielski
Ożóg Mateusz Historia, pedagog szkolny
Papiernik Małgorzata Język niemiecki
Papiernik Wojciech Wychowanie fizyczne
Podlasek Barbara Wychowanie do życia w rodzinie, pedagog szkolny
Podlasek Sabina Wychowanie fizyczne
Pyka Dominika Język angielski
Rafalczuk-Rogowska Aneta Język angielski
Rakoczy Joanna Język polski
Rogala-Strzałka ELżbieta Język polski
Rumin-Tworzydło Sabina Przedmioty zawodowe – ekonomiczne
Rustyn- Ługowska Dorota Wychowanie fizyczne
Ryczek Alina Przedmioty zawodowe – gastronomiczne
Siwula Sławomir Przedmioty zawodowe – reklama, informatyka
Staniec Jacek Przedmioty zawodowe – reklama, informatyka
Strzyż Maria Przedmioty zawodowe – ekonomiczne
Szafińska-Stepaniak Katarzyna Chemia
Szela-Giza Anna Język polski
Szerszeń Wojciech Historia, WOS, WDŻ, edukacja dla bezpieczeństwa
Szot Małgorzata Biologia
Szydło Wojciech Wychowanie fizyczne
Szypułka Beata Historia
Szyszka Małgorzata Przedmioty zawodowe – ekonomiczne
Tyksińska Elżbieta Przedmioty zawodowe – gastronomiczne
Wal Anna Matematyka
Wąsik Barbara Język angielski
Wielgus Ewa Język angielski
Wiktor Agata Przedmioty zawodowe – reklama
Wodzień Agnieszka Język angielski
Wolak Agata Język angielski
Wota Aneta Wychowanie fizyczne
Wójcik Mateusz Wychowanie fizyczne
Wypasek Marta Przedmioty zawodowe – gastronomiczne
Zielińska Marcelina Język angielski
Żmuda Elżbieta Przedmioty zawodowe – ekonomiczne