Category Archives: Uncategorized

XIII POWIATOWY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

Z radością informujemy, że nasza uczennica Zuzanna Stanoch (2F) zajęła 3 miejsce w XIII Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek prezentując „Kołysankę dla Jezusa”. Konkurs odbył się w Domu Kultury „Śnieżka” 5 stycznia 2023 i wzięły w nim również udział Wiktoria Madej(4R) i  Klaudia Pieniążek (1AB). Brawa dla naszych uczennic i życzenia kolejnych sukcesów w Nowym… Czytaj więcej »

Warto pamiętać i pomagać potrzebującym

Warto pamiętać i pomagać potrzebującym

Od 5 do 20 grudnia w naszej szkole trwała akcja pomocy rzeczowej dla zapomnianych przez swoje rodziny podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Parkoszu. Kolejny raz społeczność Zespołu Szkół Ekonomicznych wykazała się zrozumieniem dla potrzebujących. Uczniowie poszczególnych klas, a także  nauczyciele  przynosili najbardziej potrzebne środki higieny osobistej tj.: chusteczki nawilżające, dezodoranty, płyny lub żele pod prysznic,… Czytaj więcej »

XII POWIATOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „FESTE, SITTEN UND BRÄUCHE IN DEN DEUTSCHSPRACHIGEN LÄNDERN“

XII POWIATOWY KONKURS  JĘZYKA NIEMIECKIEGO „FESTE, SITTEN UND BRÄUCHE  IN DEN DEUTSCHSPRACHIGEN LÄNDERN“. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia do Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy przybyli uczniowie szkół podstawowych powiatu dębickiego, aby wziąć udział w konkursie języka niemieckiego oraz poznać magiczny klimat „Ekonomika”.  Zwycięzcą XII edycji olimpiady okazał się Jakub Stasik (SP 11  Dębica), drugie miejsce… Czytaj więcej »

Ogólnopolski sukces uczniów Ekonomika

W dniach 15-16 grudnia 2022 r. w Technikum Organizacji i Zarządzania w Zespole Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica w Szczecinie odbył się finał ogólnopolski  VIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich.    

Już jutro znany AUTORYTET ŚWIATA KULINARNEGO w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy!

Już jutro znany AUTORYTET ŚWIATA KULINARNEGO w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy!

20 grudnia 2022 r. – czyli w dniu jutrzejszym –  uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych w naszej szkole będą uczestniczyli w wykładach i warsztatach dotyczących najnowszych trendów kulinarnych w kuchni wege. Warsztaty poprowadzi Tadeusz Muller, który jest znanym przedsiębiorcą branży gastronomicznej oraz twórcą food konceptów wielu dobrze prosperujących zakładów gastronomicznych w Polsce. Na godzinę… Czytaj więcej »