Category Archives: Uncategorized

Warsztaty na temat „Rozliczeń z ZUS w ramach prowadzenia działalności gospodarczej”

W dniu 19 maja uczniowie klasy 3 a uczestniczyli w warsztatach na temat „Rozliczeń z ZUS w ramach prowadzenia działalności gospodarczej”. Zajęcia zostały przeprowadzone przez specjalistów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Inspektoratu w Dębicy. Uczestnicy spotkania zapoznali się z tematyką w świetle ustawy o ubezpieczeniach, zasadami wypełniania dokumentów ZUS (zgłoszeniowych i rozliczeniowych) z tytułu prowadzonej działalności… Czytaj więcej »

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy w Sejmie

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy w Sejmie

W dniu 24 maja b.r. Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy na specjalne zaproszenie Posła na Sejm RP Jana Warzechy udali się do Warszawy, gdzie podczas zwiedzania gmachu Sejmu zostali zapoznani ze specyfiką pracy parlamentarnej i historią polskiego parlamentaryzmu. Poseł Warzecha przedstawił także proces legislacyjny, przywileje i obowiązki posłów, opowiedział ciekawostki związane z pracą poselską… Czytaj więcej »

Wybór ubezpieczyciela NW na rok 2022/23

W dniu 14.06.2022r. o godzinie 15.30 w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy ul. Ogrodowa 20, Rada Rodziców dokona wyboru ubezpieczyciela NW dla uczniów i pracowników szkoły na rok szkolny 2022/2023. Oferty ubezpieczenia NW prosimy dostarczać do sekretariatu szkoły w terminie do 13.06.2022r. do godziny 12.00 w formie elektronicznej, pocztowej lub osobiście.

Obchody 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W dniu 3 maja 2022 roku odbyły się w naszym mieście uroczystości poświęcone 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Udział w uroczystościach wzięły m.in.: władze powiatu, władze miasta, pododdziały Wojska Polskiego, poczty sztandarowe instytucji i szkół oraz mieszkańcy Dębicy i okolic. Część… Czytaj więcej »

Pożegnanie klas maturalnych

W dniu 29 kwietnia pożegnaliśmy klasy maturalne. Absolwenci zostali wyróżnieni za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorową frekwencję. Podziękowania otrzymali także krwiodawcy z Ekonomika. Tradycyjne w naszej szkole nagrodzono wybitnego ucznia statuetką PRIMUS INTER PARES. W tym roku otrzymała ją Aleksandra Rynkar. Gratulujemy!