Zabawa karnawałowa dla dzieci z Domu Dziecka Hanka

By   10 marca 2018

Dnia 1.02.2018r w naszej szkole odbyła się

zabawa karnawałowa dla dzieci z Domu Dziecka Hanka.

Imprezę zorganizował Klub Ośmiu, którego opiekunami są p. Beata Gordon i p. Wojciech Szydło.

Członkowie Klubu: Monika Lik 4b, Marcelina Mądro 4c, Beata Srebro 4c, Składzień Aneta 2c, Dubiel Wiktoria 2c, Stefan Aleksandra 2c, Cebulak Kinga 2c, Woźniak Aleksandra 2c, Janaś Sylwia 2b, Jałowiec Justyna 2b, Jałowiec Paulina 2b, Jamroch Natalia 2b, Posłuszny Justyna 2b, Zielińska Justyna 2b, Hołowicka Klaudia 2b, Kuta Aleksandra 2b, Grdeń Sabina 2b, Zięba Izabela 2b, Jamróz Daria 2g1, Persak Marlena 2g1, Kowalska Aleksandra 2r, Skóra Aleksandra 2r, Gac Julia 1g1, Balasa Gabriela 1g1, Gęza Dagmara 1g1, Kielur Ewelina 1g2, Kukla Aneta 1g2, Kurgan Martyna 1g2  przygotowali wspaniały poczęstunek oraz wiele ciekawych zabaw i konkursów, w których podopieczni Domu Dziecka chętnie brali udział i zdobywali ciekawe nagrody ufundowane przez darczyńców: firmę „Arkus&Romet”, Koło Aktywnych Kobiet z Borowej.

O oprawę muzyczną w tym dniu zadbał Radek Bielenda z kl. 2b.

Opiekunowie Klubu Ośmiu serdecznie dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tej imprezy.