Zakończenie roku szkolnego klas IV

By   5 maja 2016

W dniu 29 kwietnia 2016r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy odbyła się uroczysta akademia zakończenia roku szkolnego klas IV.

W czasie uroczystości zostali nagrodzeni abiturienci, którzy zakończyli szkołę z wyróżnieniem, odznaczali się swoim zaangażowaniem w życie szkoły – poprzez udział w zawodach, działalność charytatywną czy honorowe oddawanie krwi.

Spośród najlepszych wytypowano pięć uczennic, które kandydowały do otrzymania statuetki Primus Inter Pares dla najlepszego absolwenta. Decyzją Kapituły laureatką tej nagrody w roku szkolnym 2015/16 została Beata Drożdż z IVa.

Po akademii odbyła się część artystyczna przygotowana przez abiturientów klasy IVa, którzy przedstawili poszczególne etapy rozwoju istoty szkolnej.

Wszystkim absolwentom gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy śpiewającego zdania matury!

zakończenie02

zakończenie01 zakończenie03 zakończenie04