Klasa patronacka WSIiZ na konkursie

By   27 grudnia 2014

17 grudnia 2014, 3b – jedna z klas objętych patronatem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania wzięła udział w

I edycji Konkursu Co? Gdzie? Kiedy?

organizowanym przez tę uczelnię. W konkursie wzięło udział 20 drużyn ze szkół patronackich województwa podkarpackiego. Każda drużyna liczyła 6 członków, którzy musieli wykazać się ogólną wiedzą z różnych dziedzin. Przykładowe pytanie: „Ile zwierząt z każdego gatunku wziął na swoją arkę Mojżesz?” ;)
Niestety nasza drużyna nie dostała się do ścisłego finału, ale kibicowaliśmy zaprzyjaźnionej drużynie z I LO, która zajęła IV miejsce. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku pójdzie nam lepiej. Oprócz udziału w konkursie uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach zorganizowanych przez Biuro Karier WSIiZ na temat rozpoznania swoich predyspozycji zawodowych oraz zwiedzenia siedziby uczelni mieszczącej się przy ulicy Sucharskiego 2.

 

 

DSC_0005

 

DSC_0008