SUKCES NASZEJ UCZENNICY W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE WIEDZY O ŻYWIENIU

By   26 marca 2023

Z radością informujemy, że Klaudia Cywa, uczennica klasy 4G  uzyskała tytuł Finalisty w XXVII Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu.

Tematyką przewodnią Olimpiady były „Ryby i owoce morza”.  Zawody drugiego stopnia odbyły się 02.12.2022roku. Uczestniczyło w nich 761 uczniów z 433 szkół. Komitet Główny do etapu centralnego zakwalifikował 52 osoby, które w dniach 22-24.03.2023roku rywalizowały w Szczecinie o tytuł finalisty, laureata oraz zwycięzcy Olimpiady.

Klaudia jest uczennicą technikum żywienia i usług gastronomicznych. Uzyskany wynik daje jej wstęp na bardzo wiele uczelni bez postępowania kwalifikacyjnego oraz zwolnienie z egzaminu z kwalifikacji HGT.12 w części pisemnej z wynikiem 100%.

Serdecznie gratulujemy Klaudii talentu i ambicji niezbędnych w osiągnięciu tak wspaniałego wyniku i życzymy owocnej pracy w dalszym pogłębianiu swojej wiedzy żywieniowej.

Uczennicę przygotowywała Elżbieta Kurzawa.

Gratulacje !!!

fot1