DZIEŃ OTWARTY WYŻSZEJ SZKOŁY INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA

By   9 listopada 2022

MŁODZIEŻ  Z  EKONOMIKA  UCZESTNICZYŁA  W  DNIU  OTWARTYM WYŻSZEJ SZKOŁY  INFORMATYKI  I  ZARZĄDZANIA W  CAMPUSIE  WSIZ  W  KIELNAROWEJ

W ciepły, słoneczny  poranek 25 października 2022 roku uczniowie klasy 4Lc i  klasy 4r1 wybrali się wraz z nauczycielami : Panem Wojciechem Szydło, Panem Mateuszem Wójcikiem i Panią Małgorzatą Ciurkot na Dzień Otwarty do Campusu Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania do Kielnarowej. W wycieczce wzięły także udział dwie osoby z klasy 4g : Maciej Pawełek i Klaudia Cywa.    

Podczas Dnia Otwartego WSIZ młodzież z liceum uczestniczyła w warsztatach  teatralnych  i w zajęciach z autoprezentacji, a klasa 4r1 brała udział w warsztatach graficznych. Zajęcia zostały zorganizowane przez pracowników naukowych w nowoczesnych salach wykładowych z wykorzystaniem  profesjonalnego sprzętu technicznego.

W ramach Dnia Otwartego młodzi ludzie mogli poznać  uczelnię i jej nowoczesny Campus znajdujący się w malowniczej Kielnarowej koło Tyczyna. Piękna, jesienna pogoda sprzyjała zwiedzaniu całego terenu Campusu.

W czasie wolnym od zajęć uczniowie mogli zapoznać się z wieloma  atrakcjami przygotowanymi na stoiskach wystawowych Kół Naukowych WSIZ, Samorządu Studenckiego, Akademickiego Związku Sportowego oraz Działu Rekrutacji.

W Strefie Relaksu organizatorzy przygotowali warsztaty taneczne i gorący poczęstunek dla wszystkich uczestników wycieczki. 

85764283141a8a425a4bfeaad792fd5e-0 85764283141a8a425a4bfeaad792fd5e-1