Podsumowanie zbiórki elektrośmieci

By   15 kwietnia 2014

W wyniku naszej akcji „Aktywni dla klimatu” zebraliśmy ponad 5 ton elektroodpadów.

W ciągu dwóch dni zebraliśmy 5340 kg elektrośmieci!

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny odebrała firma Remondis Electrorecykling zajmująca się unieszkodliwianiem  tego typu odpadów.

Akcja spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród społeczności szkolnej oraz mieszkańców Dębicy, a nawet firm i instytucji .

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję „Elektroodpady zbierasz – klimat wspierasz” , zarówno obsługującym akcję (młodzieży z klas II g1 i IV a) oraz  osobom,  firmom i  instytucjom, które oddały elektrośmieci (Szkoła Podstawowa nr 2, Arkus&Romet Group Sp. z o.o., „MTM” Sp. z o.o.,  Przedszkole Miejskie NR 8,  Dom Dziecka „HANKA”,  Zespół Szkół Ekonomicznych).