Spotkanie Wielkanocne krwiodawców

By   10 kwietnia 2018

        Zgodnie z wielkanocną tradycją  5.04.2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie członków Szkolnego Klubu HDK. 

                      Święta Wielkanocne to najstarsze i najważniejsze święta chrześcijańskie upamiętniające Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.   Przepięknie nakryty stół i wiosenne dekoracje zachęcały wszystkich do świętowania. Nie zabrakło na nim tradycyjnego jajka będącego  symbolem odradzania się i nowego życia.

Na spotkaniu mieliśmy zaszczyt gościć pana dyrektora Krzysztofa Góreckiego, który całym sercem zawsze nas wspiera oraz naszych  przyjaciół  pana Zbigniewa Szurka oraz panią Annę Augustynowicz, przedstawiciela biura zarządu PCK.

Nie mogło zabraknąć naszej wspaniałej, ofiarnej młodzieży.

Oczywiście nic nie mogłoby się odbyć bez pomocy pani profesor Aliny Ryczek i Elżbiety Kurzawy, które wraz z młodzieżą klasy II g2 i III g2 przygotowały piękny stół i potrawy, które się na nim znalazły.

 

Z wyrazami podziękowania za nieoceniony dar serca:

Prezes Szkolnego Klubu HDK Alicja Lipa oraz  Anna Didyk – Żołądek