IV MIEJSCE UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W DĘBICY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „ WIRUALNY MENEDŻER 3” ORGANIZOWANYM PRZEZ WYŻSZĄ SZKOŁĘ INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA W RZESZOWIE.

By   19 czerwca 2015

W dniach 9-10.06. 2015 w Kielnarowej k. Rzeszowa odbył się finał   Konkursu Wirtualny menedżer 3” organizowanym przez  Wyższą Szkołę Informatyki  i  Zarządzania  w Rzeszowie.

zse 1

Zespół uczniów  z klasy II A  w składzie: Pieprzak  Krzysztof,  Wałęga  Natalia, Skórski Marcin zarządzając wirtualną firmą BIKE PWS sp. z o.o. zajął w finale IV miejsce.

zse 2

Uczniowie : Pieprzak  Krzysztof,  Wałęga  Natalia, Skórski Marcin w miesiącach kwiecień- maj 2015 uczestniczyli w rozgrywkach Konkursu  Wrtualny menedżer 3”. W konkursie udział wzięło 56 zespołów tworząc symulacyjne firmy produkujące rowery. W finale konkurowało 8 najlepszych drużyn w tym „dębicki ekonomik”.

zse 3

Konkurs ekonomiczny  „Wirtualny Menedżer”  organizowany jest z wykorzystaniem gry symulacyjnej Innowacyjne Przedsiębiorstwo Produkcyjne.

zse 4

Innowacyjne Przedsiębiorstwo Produkcyjne to symulator biznesowy.  Jest to wyrafinowany program komputerowy, który naśladuje konkurencyjny, ciągle zmieniający się rynek. W odróżnieniu od nauki tradycyjnej, opartej na podręcznikach teoretycznych, ćwiczenie symulacyjne umożliwia uczniom czy menedżerom naukę i zdobywanie doświadczenia poprzez podejmowanie realistycznych decyzji biznesowych.”

 

0piekunem merytorycznym zespołu była Małgorzata Ognisty