Sukces Natalii !!

By   10 maja 2015

Możemy być dumni z naszej uczennicy- Natalii Ochab (kl.II a) za osiągnięcia recytatorskie. Natalia przebyła ładny kawałek drogi i dotarła do eliminacji wojewódzkich w Rzeszowie.  Jak to było?

Natalia podjęła trud artystyczny i postanowiła wejść na drogę prowadzącą do 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, któremu przyświecało hasło „przez czas i przestrzeń”.  Konkurs prowadzi Towarzystwo Kultury Teatralnej wspólnie z organizatorami etapów wojewódzkich.

Pierwszy z etapów przez który przeszła Natalia miał miejsce w Dębicy, w DK „Śnieżka” 11 marca 2015 r. Tu  Natalia zmierzyła się z lokalną, powiatową konkurencją i przeszła jak burza dalej…

natalia1

 

natalia2

Natalia na podium w DK „Śnieżka”

 Kolejny etap twórczych zmagań  Natalii odbył się  16 kwietnia 2015 roku w Sędziszowie Małopolskim. Tu również  talent Natalii został zauważony i doceniony. Dzięki  temu  nasza recytatorka  przeszła do kolejnego etapu…

natalia3

Natalia na podium w Domu Kultury w Sędziszowie Małopolskim

natalia4

 

Odbieranie dyplomu oraz książkowego upominku

natalia5

Kolejny etap tej artystycznej podróży……. w Rzeszowie

29 kwietnia 2015 roku odbyły się  eliminacje wojewódzkie do 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Rzeszowie. Tu Natalia zaprezentowała utwór poetycki  L. J. Kerna pt.: ”Dialog z pluskwą” oraz fragment prozy nieznanego autora pt.: „Powstanie Warszawskie 1944- komentarz”. Niestety konkurencja okazała się silniejsza i  do kolejnego etapu  Natalia przejdzie … w przyszłym roku… czego jej serdecznie życzę i gratuluję odniesienia dotychczasowych sukcesów!

natalia6

Występ Natalii w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie

Natalio na progu Twoich poetyckich zmagań życzę Ci dużo cierpliwości, wrażliwości, inwencji  twórczej oraz kreatywności,  a na pewno zrealizujesz swoje artystyczne marzenia i ambicje….. Trzymamy kciuki!!

J. Rakoczy