Ekonomik piąty na Podkarpaciu

By   30 marca 2023

Żeńska drużyna unihokeistek naszej szkoły wywalczyła piątą lokatę w województwie w tej dyscyplinie. Droga do tego sukcesu składała się ze zmagań w dwóch poprzedzających finał turniejach podczas, których nasze dziewczyny pokonały swoje rywalki i dzięki temu dotarły  do turnieju finałowego, który odbył się 24.03.2023r. w Sanoku.

Podczas tego finału rywalizowały systemem „każdy z każdym”. W pierwszym pojedynku uległy  zespołowi gospodyń ILO z Sanoka, późniejszym zwycięzcom tego turnieju 0:2. Kolejne spotkanie i kolejny zespół z Sanoka ZS nr.2 Sanok, z którym przegrały minimalnie 0:1 stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramek. Niestety razimy nieskutecznością pod bramką przeciwniczek. Kolejne  spotkania przynoszą nam trzy remisy z zespołami ZSB Mielec, IIILO Rzeszów oraz ZSZ Dynów. Ta zdobycz punktowa plasuje nas na V m w  turnieju finałowym.

Gratulacje dla drużyny oraz podziękowania za zaangażowanie i walką do ostatniego gwizdka!

ZSE: Gabriela Kopacz, Amelia Kuta, Milena Niemiec, Anna Szczygieł, Julia Kuta, Nadia Sikorska, Dominika Kosińska, Aleksandra Jaskot, Gabriela Chmiel, Magdalena Rokosz, Ewelina Pluta – trener Wojciech Szydło z powodu kontuzji w Sanoku nie wystąpiła Wiktoria Baran :(

Drużyna składa podziękowania dla biura turystycznego „Lucyna” pani Lucyny Bańdur za wsparcie finansowe.  

3

1 2