Warsztaty w Ekonomiku 2023

By   17 marca 2023

W dniu 3 marca 2023 w „Ekonomiku” odbyły się warsztaty z reklamy i fotografii, warsztaty kulinarne oraz warsztaty ekonomiczno-handlowe.

W warsztatach wzięło udział około 150 ósmoklasistów z 13 szkół wraz z opiekunami.

Uczniowie klas ósmych z zaproszonych szkół brali udział w zajęciach zorganizowanych przez nauczycieli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy.  Każdy uczestnik mógł wybrać warsztaty zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Mogli zapoznać się z pracą grafików komputerowych, zawodowych fotografów, malarzy, szefów kuchni, ekonomistów, czy handlowców.  Wykorzystaliśmy profesjonalnie wyposażone pracownie zawodowe do przeprowadzenia zaplanowanych zajęć.

Po zakończonych warsztatach uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i na długo zapamiętają mile spędzony czas w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą naszej szkoły zapraszamy Ciebie do EKONOMIKA.

Organizatorzy Warsztatów – Ekonomik 2023