WYNIKI REKRUTACJI do projektu „Mobilności europejskie jako narzędzie rozwoju uczniów i kadry – edycja 2”

By   9 marca 2023

ZSE_Dębica_FB_wyniki_rekrutacja (940×788 px)

Wyniki rekrutacji 

Rekrutacja do projektu „Mobilności europejskie jako narzędzie rozwoju uczniów i kadry – edycja 2” o numerze 2022-1-PL01-KA122-SCH-000071162 realizowanego w ramach programu Erasmus+, akcja kluczowa 1: Mobilność edukacyjna, Sektor: Edukacja Szkolna, zakończona!

Informujemy, iż zakończona została rekrutacja do projektu Mobilności europejskie jako narzędzie rozwoju uczniów i kadry – edycja 2” o numerze 2022-1-PL01-KA122-SCH-000071162. W wyniku rekrutacji wyłonionych zostało łącznie 25 osób + 4 osoby na listę rezerwową. Uczestnicy wyłonieni zostali spośród uczniów i uczennic klas II i III technikum żywienia i usług gastronomicznych, technikum reklamy, technikum fotografii i multimediów, technikum ekonomisty, technikum handlowca oraz technikum rachunkowości, którzy w terminie aplikowali do wspomnianego projektu.

Podczas realizowanej mobilności, uczestnicy będą uczyć się projektowania i tworzenia fanpejdży na Facebooku i stron internetowych zgodnie z najlepszymi standardami. Zajęcia będą odbywać się w języku angielskim, co przyczyni się do zwiększenia biegłości i pewności siebie w posługiwaniu się nim. Zaplanowano także liczne wycieczki, podczas których uczniowie będą mieli możliwość poznania greckiej kultury.

Uczniom, którzy wzięli udział w rekrutacji serdecznie dziękujemy oraz gratulujemy tym, którzy otrzymali miejsce w ramach projektu!
Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rekrutacji, możliwe jest złożenie odwołania.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz terminami.

Ważne Terminy:

09.03.2023 – publikacja listy wstępnej

10.03.2023 – czas na ewentualne odwołania

10.03.2023 – publikacja końcowej listy osób zakwalifikowanych oraz listy rezerwowej

Lista uczniów – Projekt Erasmus  REKRUTACJA – „Mobilności europejskie jako narzędzie rozwoju uczniów i kadry – edycja 2”

lista1