Daily Archives: 1 lipca 2020

PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ DYDAKTYCZNYCH ZA ROK 2019/2020

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy śmiało ogłosić nasz wspólny sukces dydaktyczny.
Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań i wyróżnień dla najlepszych uczniów oraz podziękowanie im za ambitne podejście do powierzonych zadań.
Bardzo dobre wyniki w nauce, czyli osiągnięcie średniej ocen powyżej 4,75 i otrzymanie świadectwa z wyróżnieniem uzyskali:
Klasa 1a:
- Natalia Fijołek
Klasa 1a1:
- Katarzyna Pietrucha
- Łucja Sokołowska
- Gabriela Szumańska
Klasa 1g1:
- Aleksandra Jasińska
- Natalia Nowak
Klasa 2a:
- Paulina Chochół
- Gabriela Korzeniowska
- Gabriela Nylec
- Anna Pietrucha
- Karolina Podrazik
- Regina Raś
- Daniel Różański
- Aleksandra Rynkar
- Patrycja Wałęga
Klasa 2g2:
- Daria Klich
- Katarzyna Kośniowska
Klasa 3a:
- Aleksandra Gromadzka

Naszych uczniów nagradzamy nie tylko za szczególne osiągnięcia edukacyjne, ale też za wzorową frekwencję. Stuprocentową obecnością na zajęciach w Ekonomiku mogą pochwalić się następujący uczniowie:
Klasa 1a:
- Patrycja Socha
- Aleksandra Rymut
- Gabriela Wałęga
Klasa 1a1:
- Kacper Cieślak
Klasa 1b1:
- Karolina Borek
Klasa 1c1:
- Aleksandra Gawlik
- Paulina Kamińska
- Bartosz Piękoś
Klasa 1lc:
- Katarzyna Kuta
Klasa 1g:
- Wiktoria Rydel
Klasa 1g1:
- Aleksandra Kordela
Klasa 2a:
- Regina Raś
- Daniel Różański
- Aleksandra Rynkar
Klasa 2g2:
- Urszula Hendras
- Katarzyna Kośniowska
Klasa 3a:
- Aleksandra Gromadzka
- Natalia Darłak
- Karol Szpara
Klasa 3c:
- Daria Hyz
- Justyna Pomykacz

Dwie nasze uczennice: Barbara Ciepiela z 2r i Anna Foks z 1c otrzymały nagrody w konkursie plastycznym „Woda, a zmiana klimatu”, który odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta Dębica. Cieszymy się bardzo z sukcesu dziewcząt. Dyplomy i nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Wodociągi Dębickie.
Uroczystość zakończenia roku była okazją do rozstrzygnięcia konkursu organizowanego przez bibliotekę szkolną „Mistrz mowy polskiej”.
Mistrzynią mowy polskiej została – Aleksandra Rynkar z 2a. Drugie miejsce zajęła Monika Słota z 2r, natomiast na trzecim stopniu podium znalazła się – Karolina Podraza z 2a.

ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI!