Rozgrywki halowej piłki nożnej „Ekonomik League”

By   19 marca 2016

Na przełomie stycznia i lutego w naszej szkole zostały zorganizowane po raz 2 rozgrywki halowej piłki nożnej „Ekonomik League”. W lidze uczestniczyły zespoły klas uczęszczające do naszej szkoły. W sumie wystąpiło w niej ponad 60 uczniów naszej szkoły. Za sprawny przebieg i przestrzeganie zasad fair play w turnieju odpowiedzialni byli Pan Wojciech Szydło i Pan Wojciech Papiernik, a za prowadzenie statystyk Kamil Florka.

Zespoły grały systemem 5 drużyn w 2 grupach. W sumie rozegrano 27 spotkań, w których strzelono ponad 220 bramek.

Wyniki grup:

tab1

Po meczach grupowych do meczów finałowych awansowały po dwa najlepsze zespoły ze swoich grup, a niżej uplasowane zespoły rozegrały mecze o miejsca zgodnie z zajętym miejscem  w swojej tabeli.

Mecze półfinałowe:
tab2

Mecz o 3 miejsce:
tab3

Finał:
tab4

Najlepszym strzelcem turnieju został Piotr Pyskaty zdobył  23 bramki.

Najlepszym zawodnikiem turnieju Radosław Sajdak.

Zespołom towarzyszyło ogromne zaangażowanie i wielka wola walki. Na parkiecie szkolnej hali zawodnicy pozostawili dużo zdrowia, rywalizacja była bardzo zacięta. Wszystko odbyło się według zasad fair play.