Drugie i trzecie miejsce w Olimpiadzie Przedsiębiorczości dla uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych

By   30 listopada 2015

W dniu 18.11.2015 w siedzibie „Dębickiego Klubu Biznesu”  odbyła się  Olimpiada Przedsiębiorczości.  Uczniowie naszej szkoły  zostali  jej laureatami zajmując II miejsce – Krzysztof Pieprzak z klasy IIIa oraz III miejsce -  Elżbieta Madura z klasy IVb.

Olimpiada Przedsiębiorczości  zorganizowana została w związku z obchodami  Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości  i  była finałem mini projektu  pn.  Akademia Aktywnych Obywateli – Podkarpackie Inicjatywy Lokalnie  autorstwa   ludzi  biznesu: Kazimierza Stafina, Grzegorza Kryckiego  i Bogusława Bodziocha.

Opiekunem merytorycznym młodzieży była  Małgorzata Ognisty

Zdj¦Öcie 1

Photo by StudioGawle.pl

Młodzież naszej szkoły – 14 uczniów z klasy IIa,  2 uczniów klasy IIIa  i  1 uczennica klasy IVb brała udział w warsztatach  „Akademia Przedsiębiorczych Inwestorów”  zorganizowanych w ramach w mini projektu Akademia Aktywnych Obywateli – Podkarpackie Inicjatywy Lokalnie . Finałem projektu była Olimpiada Przedsiębiorczości przeprowadzona w dniu 12.11.2015r. w siedzibie „Dębickiego Klubu Biznesu” . Siedemnastu  uczniów naszej szkoły dzielnie zmagało się  z testem sprawdzającym wiedzę w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zasad  inwestowania.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 20.11.2015 r. podczas  III  FORUM KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH POWIATU DĘBICKIEGO, które skoncentrowane było na budowaniu marki, w myśl hasła: „Buduj swoją markę z pasją”. O tych elementach opowiadali goście specjalni wydarzenia: Marta Półtorak – Prezes Zarządu Marma Polskie Folie SA z Rzeszowa, Stanisław Cieszkowski – Prezes Zarządu T.C. Dębica SA oraz Maciej Orłoś – redaktor TVP.

Zdj¦Öcie 2 Zdj¦Öcie 3 zdj¦Öcie 4 zdj¦Öcie 5 zdj¦Öcie 6 zdj¦Öcie 7 zdj¦Öcie 8

Photos by StudioGawle.pl