Ekonomik na podium

By   16 marca 2015
Zespół Szkół  Ekonomicznych w Dębicy wywalczył trzecie miejsce w turnieju unihokeja dziewcząt, który odbył się 10.03.2015 w ZST Mielec. (półfinał województwa)
Zespoły rywalizowały w dwóch grupach podzielonych po dwóch zwycięzców swoich rejonów (Dębickiego, Mieleckiego, Stalowo Wolskiego) Po zmaganiach grupowych nasza drużyna uplasowała się na pierwszym miejscu i awansowała do meczów finałowych, gdzie zabrakło zaledwie jednego punktu, by zająć drugie miejsce w tym turnieju.
Wyniki naszego zespołu:
ZSE Debica – SL Stalowa Wola          1:1  bramka: G.Pytel
ZST Mielec – ZSE Dębica                   0:5  bramki:  G.Pytel 5x
ZSE Dębica – ZSP nr.2 Stalowa Wola 3:3 bramki: K.Jezuit 2x, G.Pytel
II LO Dębica – ZSE Dębica                  2:0
Warto podkreślić ze w kilku decydujących momentach nasz zespól został pokrzywdzony przez sędziującego zawody arbitra.
Pomimo to nasze dziewczęta pokazały charakter i wolę walki, bez czego nie osiągnęłyby tak wysokiego miejsca w turnieju!