Prezentacja efektów realizacji projektów unijnych

Czerwiec to dobry czas na podsumowanie całorocznej pracy w szkole. W środę 15 czerwca 2022r. uczniowie i nauczyciele  w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy uczestniczyli w prezentacji efektów realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej,  dzięki którym młodzież szkolna kilkukrotnie wyjeżdżała do Grecji. W ciągu roku szkolnego 85 uczniów i 7 nauczycieli naszej szkoły uczestniczyło… Czytaj więcej »

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/22

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/22

W piątek 24 czerwca zapraszamy uczniów i nauczycieli na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021-22.  O godzinie 8.00 odbędzie się Msza św. w kościele pw Ducha Św., po niej o godzinie 9.00 akademia na dużej sali gimnastycznej, a następnie rozdanie świadectw przez wychowawców w salach.

Wizyta w Narodowym Banku Polskim oddział w Rzeszowie

Dnia 6 czerwca br. klasa 1a uczestniczyła w LEKCJI BANKOWEJ w rzeszowskim Oddziale Narodowego Banku Polskiego. Spotkanie poprowadziła Pani Monika Mularz-Dobrowolska- specjalista ds. komunikacji społecznej NBP O/Rzeszów. Program zajęć obejmował: wykład na temat misji i zadań Narodowego Banku Polskiego, warsztaty z rozpoznawania autentyczności znaków pieniężnych, zwiedzanie  minimuzeum bankowego możliwość zamiany drobnego bilonu w samoobsługowym urządzeniu do… Czytaj więcej »

Lekcje otwarte z użyciem tablicy interaktywnej

Lekcje otwarte z użyciem tablicy interaktywnej

Konspekt do lekcji historii w klasie 3LC <<KLIKNIJ>> Konspekt  do lekcji chemii w klasie 3LC <<KLIKNIJ>> Konspekt do lekcji  Planowanie kampanii reklamowej w klasie 3R <<KLIKNIJ>> Konspekt do lekcji języka angielskiego w klasie 3LC gr 1 <<KLIKNIJ>> Konspekt do lekcji języka angielskiego w klasie 2R gr 1 <<KLIKNIJ>>  

DRUGIE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE I AWANS DO MISTRZOSTW POLSKI

27 maja w hali Uczelni Państwowej w Sanoku odbył się turniej finałowy wojewódzkiej licealiady w unihokeju dziewcząt. Dziewczyny z Dębickiego Ekonomika rozegrały fenomenalny turniej i dzięki zajęciu drugiego miejsca otrzymały bezpośredni awans do Mistrzostw Polski który odbędzie się w Elblągu. Cała droga do tego sukcesu była bardzo długa a mianowicie bezpośredni awans z turnieju rejonowego… Czytaj więcej »

Warsztaty na temat „Rozliczeń z ZUS w ramach prowadzenia działalności gospodarczej”

W dniu 19 maja uczniowie klasy 3 a uczestniczyli w warsztatach na temat „Rozliczeń z ZUS w ramach prowadzenia działalności gospodarczej”. Zajęcia zostały przeprowadzone przez specjalistów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Inspektoratu w Dębicy. Uczestnicy spotkania zapoznali się z tematyką w świetle ustawy o ubezpieczeniach, zasadami wypełniania dokumentów ZUS (zgłoszeniowych i rozliczeniowych) z tytułu prowadzonej działalności… Czytaj więcej »

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy w Sejmie

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy w Sejmie

W dniu 24 maja b.r. Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy na specjalne zaproszenie Posła na Sejm RP Jana Warzechy udali się do Warszawy, gdzie podczas zwiedzania gmachu Sejmu zostali zapoznani ze specyfiką pracy parlamentarnej i historią polskiego parlamentaryzmu. Poseł Warzecha przedstawił także proces legislacyjny, przywileje i obowiązki posłów, opowiedział ciekawostki związane z pracą poselską… Czytaj więcej »