Polecany artykuł

Projekt Unijny – Twoja przyszłość tu i teraz

realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, Priorytet IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie Działanie 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego – projekty konkursowe. Projekt realizowany jest pod nadzorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie   Ruszamy z kolejnym projektem unijnym w naszej szkole. Jest to projekt skierowany do naszych gastronomów. Uczniowie, w ramach zaplanowanych… Czytaj więcej »

Polecany artykuł

OFERTA PRACY – główny księgowy

<font color="green"><strong>OFERTA PRACY – główny księgowy</strong></font>

Ogłoszenie dyrektora o naborze kandydatów do pracy na wolne urzędnicze stanowisko pracy. Składanie ofert do dn. 12.10.2021r. do godz.14.00 Szczegóły na BIP Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy

Polecany artykuł

Konkurs fotograficzny „Zwierzęta – lubię, szanuję, dbam”

Konkurs fotograficzny „Zwierzęta – lubię, szanuję, dbam”

Konkurs skierowany jest do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu dębickiego. Celem Konkursu jest: – przedstawienie zwierząt (domowych, dzikich, gospodarskich) jako przyjaciół człowieka, – uwrażliwienie na ich los, – przypomnienie o konieczności dobrego traktowania i opiekowania się zwierzętami, – upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki. Zadanie konkursowe polega… Czytaj więcej »

Polecany artykuł

ZAPROSZENIE na I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

ZAPROSZENIE na I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych MASTER OF WORDS edycja I ”BACK TO SCHOOL” Pragniemy zaprosić uczniów szkół podstawowych klas VI-VIII do udziału w I Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego  MASTER OF WORDS. Konkurs polega na sprawdzeniu znajomości słownictwa z języka angielskiego   z wybranego działu tematycznego, funkcji językowych oraz wybranych struktur… Czytaj więcej »

Dzień Edukacji Narodowej 2021

Dzień Edukacji Narodowej 2021

12 października w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na wstępie uroczystości młodzież Samorządu Uczniowskiego serdecznie powitała przewodniczącą Rady Rodziców – panią Elżbietę Mastej, Dyrekcję ZSE , Grono pedagogiczne, pracowników szkoły oraz uczniów. Przewodnicząca Rady Rodziców, pani E. Mastej złożyła całej społeczności szkolnej serdeczne życzenia. Następnie Dyrektor… Czytaj więcej »

Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę i do Łagiewnik

Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę i do Łagiewnik

„Przyzwyczaili się Polacy wszystkie, niezliczone sprawy swojego życia, różne jego momenty ważne, rozstrzygające, chwile odpowiedzialne, jak wybór drogi życiowej czy powołania,(…) jak matura czyli egzamin dojrzałości,(…) wiązać z tym miejscem, z tym sanktuarium. Przyzwyczaili się ze wszystkim przychodzić na Jasną Górę, aby mówić o wszystkim swojej Matce” (Jan Paweł II, Częstochowa, 4 czerwca 1979r.)  … Czytaj więcej »

III MIEJSCE ZUZY STANOCH NA FESTIWALU W KIELCACH!

III MIEJSCE ZUZY STANOCH NA FESTIWALU W KIELCACH!

Miło nam poinformować, iż uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zuzanna Stanoch, zajęła wysokie III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Kielcach. Konkurs został objęty patronatem przez samego prezydenta miasta, pana Bogdana Wentę. Zuzia urzekła jury pięknym wykonaniem piosenki harcerskiej pt. „Szary mundur” Zuzanna Stanoch jest tegoroczną pierwszoklasistką (Klasa 1F). Utalentowana 15-latka postanowiła rozwijać… Czytaj więcej »

Sprzątanie Świata 2021 – „Myślę, więc nie śmiecę”

Sprzątanie Świata 2021 – „Myślę, więc nie śmiecę”

13 września 2021 r. uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata” pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę’’. Akcja jest lekcją poszanowania środowiska, jak również promowaniem ograniczenia wytwarzanych odpadów. Mając na uwadze tegoroczne hasło, szczególnie zachęcamy, aby każdy z nas podjął działania, dzięki którym zmniejszymy ilość wytwarzanych odpadów. Zmiany zaczynają się od małych… Czytaj więcej »