MŁODE TALENTY PODBIJAJĄ SERCA JURORÓW!

By   10 czerwca 2021

IV Powiatowy Konkurs Językowo-Plastyczny pod hasłem „Zdrowy Styl Życia – Mój Własny Wybór” dla uczniów szkół podstawowych rozstrzygnięty!

W konkursie wzięło udział 9 uczniów ze szkół podstawowych z całego powiatu. Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie talentów językowych i plastycznych uczniów, a także zachęcanie do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Zadaniem uczniów było przygotowanie w języku angielskim komiksu lub historyjki obrazkowej związanej ze zdrowym trybem życia.

31 maja 2021 r. komisja w składzie p. Wacław Jałowiec, p. Katarzyna Hajduk, p. Agnieszka Wodzień wyłoniła zwycięzców konkursu:

I miejsce: Anna Olech z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zawadzie

Praca nr 6

II miejsce:  Arkadiusz Ryba z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzegocicach

Praca nr 5

III miejsce:  Kacper Bielawa z Zespołu Szkół w Żyrakowie

Praca nr 9

- wyróżnienie: Gabriel Czapla z Zespółu Szkoł im. Jana Pawła II w Głowaczowej

Praca nr 8

Uroczyste rozdanie nagród połączone z warsztatami dla uczestników odbędzie się 09.06.2021 r o godz. 8.30 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy, ul. Ogrodowa 20. Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu po odbiór nagród oraz dyplomów.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach konkursu!