Eliminacje okręgowe VI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

By   21 marca 2021

11 marca 2021r. w całej Polsce odbyły się eliminacje okręgowe VI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. W Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu rywalizowali uczniowie ze szkół Podkarpacia. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3a technik ekonomista: Karolina Podrazik, Regina Raś, Aleksandra Rynkar, Gabriela Korzeniowska, Daniel Różański, 3b technik ekonomista: Krystian Susz, Krzysztof Mastej, 2c technik handlowiec: Gabriela Kopacz, Jakub Pająk i 2c1 technik handlowiec: Wiktoria Jagiełło.

Podczas zawodów uczestnicy, w ciągu 75 minut rozwiązywali test przygotowany przez Komitet Główny Olimpiady. Pytania testowe związane były z tematem głównym tegorocznej edycji „Kryzys jako zjawisko ekonomiczne w teorii i praktyce gospodarowania” oraz z zagadnieniami z zakresu ekonomii i handlu. Naszym reprezentantom życzymy powodzenia!

Opiekun merytoryczny: Pani Małgorzata Szyszka.