Uczennice Ekonomika w etapie okręgowym konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

By   12 marca 2020

paragraf

28 lutego 2020 roku w ZS Nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie etapu regionalnego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” dla uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa podkarpackiego. Konkurs zorganizował Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie. Jego celem było rozpowszechnianie wśród młodzieży wiedzy z zakresu prawa pracy i przepisów bhp.

Kinga Papiernik z klasy 3a zajęła IV miejsce w tym konkursie uzyskując 34 punkty na 35 możliwych z testu dotyczącego zagadnień z prawa pracy i przepisów bhp.

Bardzo dobrze zaprezentowała swoją wiedzę Karolina Podrazik z klasy 2a, która zdobyła 32 punkty i również zajęła wysokie miejsce wśród uczestników konkursu na szczeblu wojewódzkim.

Na pochwałę zasługuje wiedza uczennic, aktywność i zaangażowanie w rozwijanie własnych zainteresowań zawodowych.

Słowa podziękowania należą się pani Sylwii Cisło – Raś, która czuwała nad przygotowaniem merytorycznym uczestniczek konkursu, a organizacją na etapie szkolnym zajęła się pani Małgorzata Ciurkot.

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy  co roku uczestniczy w ogólnopolskim konkursie wiedzy o prawie pracy i bhp. Szkoła została nagrodzona przez Okręgową Inspekcję Pracy w Rzeszowie listem gratulacyjnym za udział w konkursie „Poznaj swoje prawa w pracy”.

konkurs02

konkurs01