Uczniowie Ekonomika finalistami konkursu wiedzy o zawodach

By   14 stycznia 2020

konkurs zawodoznawczy                

   „ Praca marzeń – jesteś architektem swojego szczęścia ”

Konkurs został zorganizowany  przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Dębicy. Jego  celem było promowanie wśród uczniów wiedzy o zawodach, zachęcenie do planowania własnej kariery zawodowej i motywowanie do aktywności twórczej. Konkurs trwał od 11 X 2019  do 10 XII 2019 roku i polegał na opracowaniu przez uczestnika pracy konkursowej, która zakwalifikowana została do jednej z dwóch kategorii : praca plastyczna lub praca multimedialna.  Tematyka konkursu dotyczyła pracy zawodowej, którą uczestnicy chcieliby wykonywać w przyszłości.

Finalistami konkursu są uczennice  z Ekonomika :
Barbara Ciepiela z klasy 2r : I miejsce w kategorii praca plastyczna
Daria Łysek z klasy 2r          : I miejsce w kategorii praca multimedialna
Julia Pochodaj z klasy 4a    : III miejsce w kategorii praca plastyczna

Wyróżnienie w kategorii praca multimedialna otrzymał :  Mateusz Szymczyk z klasy 1g1.