Zawody okręgowe V Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

By   30 listopada 2019

14 listopada 2019 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w etapie okręgowym V Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.

Program olimpiady obejmuje wiedzę i umiejętności z zakresu tematu wiodącego, którym w tym roku jest „Gospodarstwo domowe, jako podmiot ekonomiczny gospodarki rynkowej” oraz problematykę ogólnoekonomiczną.

W ZSE w Mielcu rywalizowało dwudziestu pięciu uczniów reprezentujących sześć szkół z terenu województw podkarpackiego i świętokrzyskiego: Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy, Zespół Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie, Zespół Szkół nr 3 w Łańcucie, Zespół Szkół Ekonomicznych w Sandomierzu, Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzozowie i Zespół Szkół Ekonomicznych w Mielcu.

Naszą szkołę reprezentowało 7 uczestników:

1. Justyna Posłuszny   klasa IV B TE

2. Weronika Lesiak     klasa  IV A TE

3. Julia Pochodaj        klasa IV A TE

4. Rafał Sumień          klasa IV A TE

5. Natalia Ciesielska   klasa IV C TH

6. Tomasz Sysło          klasa IV A TE

7. Klaudia Hołowicka  klasa IV B TE

Zawody finałowe V OWiUHM odbędą się w dniach 12-13 grudnia 2019 r. w ZSE Nr 2 w Krakowie.

Opiekunem merytorycznym uczniów jest pani Małgorzata Szyszka.

 

uczestnicy zawodów wraz z opiekunami

na sali uczestnicy ZSE Dębica