Weź przyszłość w swoje ręce – Finanse oczami licealisty

By   30 listopada 2019

W dniu 7 listopada  2019 roku studenci Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego, pod kierunkiem mgr Magdaleny Wiercioch, przeprowadzili warsztaty w ramach projektu edukacyjnego „Weź przyszłość w swoje ręce – Finanse oczami licealisty”, współfinansowanego ze środków Narodowego Banku Polskiego.

W zajęciach wzięli udział uczniowie klasy 3A TE i 1C TH.

Warsztaty miały na celu poszerzenie wiedzy uczestników na temat inflacji, zakładania działalności gospodarczej, nowoczesnych form płatności oraz podstawowych zasad gospodarowania budżetem domowym. W ramach każdego z warsztatów został przeprowadzony konkurs na zasadzie grywalizacji.

Uczestnicy po zakończonych warsztatach rozwiązali test wiedzy, który wyłonił 3 zwycięzców. Są nimi:

1.     Paweł Fołta – klasa 3A TE

dav

2.     Michał Kozak- klasa 3A TE

dav

3.     Klaudia Kotwa- klasa 3A TE

dav

 

dav

Zwycięzcy wezmą udział w Gali Finałowej, która odbędzie się w dniu 12.12.2019 roku w Instytucie Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Koordynatorem działań, ze strony ZSE, jest pani Małgorzata Szyszka – nauczycielka przedmiotów ekonomicznych.

Więcej informacji na temat realizacji projektu:

https://www.facebook.com/finanselicealisty/

https://finanselicealisty.pl