Sukces zespołu z Ekonomika na Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej

By   19 listopada 2019

6 listopada reprezentantki naszej szkoły Justyna Pomykacz, Łojek Kinga, Emilia Szanduła  za wykonanie własnej interpretacji piosenki „ Czarny chleb” zajęły 3 miejsce na  IV Powiatowym Festiwalu  Piosenki i Pieśni Patriotycznej „ Polski my naród..”.

Festiwal został zorganizowany przez Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej- Curie wraz z Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie Osiedlu, w sposób szczególny upamiętniając 80 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

W konkursie udział wzięły nie tylko zespoły, ale też soliści z całego powiatu. Chociaż konkurencja była duża, wzorowa postawa naszych uczennic pozwoliła nam zająć miejsce na podium.

Naszą szkołę reprezentowała również Wiktoria Madej z IR1.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy talentu i odwagi. Życzymy dalszych sukcesów!

Do zobaczenia za rok!

Urszula Michalec

fesiwal