Dzień Edukacji Narodowej 2019

By   28 października 2019

Czy wiecie, jak trudno być uczniem ?
To pytanie intrygowało całą Społeczność naszej szkoły szczególnie w dniu Komisji Edukacji Narodowej.
Wszyscy zgodzili się jednomyślnie, że nie jest łatwo nim być, ale jeszcze trudniej być nauczycielem. Dlatego z wielką dumą przyjęliśmy wiadomość, że praca naszych pedagogów została dostrzeżona i doceniona.
Pani Dyrektor Małgorzata Godycka i Pan Dyrektor Krzysztof Górecki otrzymali Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej, Pani Anna Szela-Giza i Pani Małgorzata Papiernik Nagrodę Starosty, a Panie Beata Chmielewska, Małgorzata Cioch, Marcelina Zielińska, Lucyna Dudek, Renata Łaba, Dorota Rustyn-Ługowska, Dorota Falarz, Alina Ryczek, Beata Szypułka oraz Panowie Sławomir Siwula, Jacek Staniec, Wojciech Szerszeń – Nagrodę Dyrektora.
W pierwszej części uroczystości, która odbyła się 11 października 2019, w Naszej Szkole wszyscy laureaci otrzymali gratulacje i słowa uznania, które płynęły również od naszych rodziców, w imieniu których ciepłe słowa wypowiedziała Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Elżbieta Mastej.
Ważnym momentem było przyznanie statuetki i tytułu „Pracownik Roku”, która w tym roku powędrowała w ręce Pani Elżbiety Surman.
W drugiej części uroczystości Sandra Bielak i Łukasz Lechowski, uczniowie klasy 2g2 opowiedzieli nam, jak wygląda codzienność w naszym szkolnym Raju przy ulicy Ogrodowej. Ich wystąpienie wzbogacone było prezentację multimedialną przygotowaną przez uczennice klasy 4r – Wiktorię Kędzior oraz Paulinę Wodzień.
Całość okraszona była piosenkami w wykonaniu Magdaleny Pych z 2b, Weroniki Franczak z 4g1, Natalii Nowak z 11g1 oraz Marii Źrebiec z 1r.
Nad wszystkim czuwała i koordynowała Pani Elżbieta Rogala – Strzałka, dekorację przygotował Zespół Przedmiotów Matematyczno-Przyrodniczych, a stroną techniczną opiekował się Pan Jacek Staniec.