Wycieczka „Przyroda powiatu dębickiego”

By   27 października 2019

9 października 2019 uczniowie Ekonomika oraz dzieci z Domu Dziecka „Hanka” wzięli udział w wycieczce  „Przyroda powiatu dębickiego”

W tym roku odwiedziliśmy Stobierną. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Parku Owadów i Pajęczaków w Centrum Edukacji Ekologicznej. Dalej zobaczyliśmy Osadę Słowiańską, gdzie  poczuliśmy prawdziwie średniowieczną atmosferę.  Obserwowaliśmy  jak żyli w tamtych czasach nasi przodkowie, jakich używali sprzętów, jak się ubierali, a także jakiej broni używali podczas najazdów wroga. W trakcie warsztatów można było popróbować swoich sił w lepieniu garnków z gliny. Dodatkową atrakcją  wycieczki było ognisko, przy którym piekliśmy  kiełbaski.

 Dziękujemy młodzieży z Klubu Ośmiu wraz z opiekunem p. Beatą Gordon i p. Wojciechem Szydło za zadbanie o poczęstunek  na czas wycieczki. Dziękujemy  wszystkim wolontariuszom z klas: 1 a, 1 LC oraz 4g1, którzy poświęcili swój wolny czas po to, by na twarzach dzieci z Domu Dziecka zagościł uśmiech.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali: Beata Gordon, Szydło Wojciech i  Szot Małgorzata.

All-focus

All-focus All-focus IMG_20191009_130526