Nagrody w III Powiatowym Konkursie Językowo-Plastycznym rozdane!

By   16 czerwca 2019

W III Powiatowym Konkursie Językowo-Plastycznym dla uczniów klas VI-VIII szkoły podstawowej oraz klas III gimnazjum pod hasłem „Zdrowy styl życia – mój własny wybór” wzięło udział 20 uczniów z szkół z całego powiatu. Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie talentów językowych i plastycznych uczniów, a także zachęcanie do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie w języku angielskim komiksu lub historyjki obrazkowej związanej ze zdrowym trybem życia.

Nagrody dla uczestników naszego konkursu ufundowali:

05 czerwca uczestnicy konkursu wzięli udział w przygotowanych przez p. Katarzynę Hajduk i p. Marcelinę Zielińską warsztatach – grach i zabawach językowych, które pomogli przeprowadzić uczniowie klas 3r i 2g2.
Następnie dyrektor szkoły, pan Krzysztof Górecki, wręczył nagrody oraz podziękowania.