V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

By   9 maja 2019

Podziękowania dla najlepszych Voice’ów Ekonomika

30.04. 2019 r. odbył się w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Pawła II w Brzostku V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Motywem przewodnim prezentowanych w tym roku utworów  była przyjaźń.

Duet Kinga & Gabriela, czyli Kinga Kochan i Gabriela Noga z 4B zaśpiewały przepiękny utwór Beyoncè „Halo”, zaś Wiktoria Kosińska (4G1) podjęła wyzwanie prezentując  piosenkę z repertuaru Christiny Aguilery „Hurt”. Poziom tegorocznych występów był imponujący, a konkurencja  ogromna, gdyż jury konkursowe postanowiło zrezygnować z oceny występujących w odrębnych kategoriach soliści i zespoły. Tym bardziej cieszy fakt, że „Halo” w wykonaniu Kingi i Gabrieli zdobyło II miejsce!

Nie tylko sukces na tegorocznym konkursie, ale też wszystkie poprzednie występy naszych uczennic z klas maturalnych, Wiktorii Kosińskiej, Marioli Drzał, King Kochan i Gabrysi Noga, mniej lub bardziej doceniane przez jurorów, świadczą o talencie, ciężkiej pracy, wrażliwości, muzykalności, chęci podejmowania wyzwań i wielkiej odwadze, za co należą im się podziękowania i życzenia sukcesów w przyszłości.

Marta Cabaj

1