Pamiętamy o żołnierzach niezłomnych

By   19 marca 2019

W niedzielę 10 marca 2019  r. od godziny 10:00 uczniowie naszej szkoły brali udział w uroczystościach patriotyczno-religijnych związanych z obchodami Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych.
W uroczystościach, poza włodarzami naszego miasta i powiatu, uczestniczyli żołnierze 33 Batalionu Lekkiej Piechoty 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej im. Łukasza Cieplińskiego, poczty sztandarowe szkół i instytucji, członkowie Związku Strzeleckiego, mieszkańcy Dębicy.
ZSE reprezentowali: Katarzyna  Maziarka, Izabela Duszlak, Wiktoria Świerczek , Kinga Łączak, Magdalena Koznecka, Zuzanna Kania, Paulina  Sąsiadek (z klasy IIg1), Kinga Szczepanek , Anita Świder (z klasy Ic) oraz Dominik Petryk (z klasy IIg2).

poczet 3

poczet 1 poczet 2 poczet0