XIV POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY

By   12 grudnia 2018

28 listopada 2018 roku w Zespole Szkół nr 1 miała miejsce XIV edycja Powiatowego  Konkursu  Ekologicznego „Odkryj na nowo powiat dębicki”. W kategorii wiedzowej tego konkursu uczennice klasy 3g1: Klaudia Chodór i Kamila Koziara zajęły II miejsce. Wykazały się dużą wiedzą dotyczącą zagadnień ekologicznych, jak i historii i geografii naszego powiatu.  W kategorii plastycznej I miejsce zdobyła uczennica klasy 4g2 – Zuzanna Piątek, a wyróżnienie otrzymała uczennica klasy 1b Wiktoria Marć.

Konkurs odbywał się pod patronatem Starostwa Powiatowego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, które ufundowały zwycięzcom nagrody.

Po zakończeniu konkursu odbyła się XIV Powiatowa Debata „Ekologia to moda czy konieczność?”.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem merytorycznym uczniów była Małgorzata Szot.

SAM_4646