UNIHOKEJ: NASZE DZIEWCZYNY AWANSOWAŁY DO WOJEWÓDZKIEGO PÓŁFINAŁU!

By   5 grudnia 2018

Żeńska reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy zajęła 2. miejsce w zawodach rejonowej Licealiady w unihokeju, które odbyły się na parkiecie hali przy ulicy Lisa 2. Zwycięstwo w trzech meczach (na 4 możliwe) zapewniło naszym dziewczynom awans do półfinału województwa!

Podopieczne trenera Wojciecha Szydło w świetnym stylu przebrnęły przez fazę grupową, pokonując między innymi gospodynie i zarazem faworytki turnieju – ekipę popularnego „Kwiatka”. Dodajmy, że przed rokiem to drużyna z Zespołu Szkół Numer 2 okazała się najlepsza na tym etapie rozgrywek.

Wyniki:

Mechanik – Ekonomik 0:2 (Z. Kania, Żak)
Kwiatek – Ekonomik 1:4 (Z. Kania x2, Tyksińska, Franczak)
Brzostek – Ekonomik 0:1 (Franczak)
II LO – Ekonomik 2:1 (Franczak)

Ekonomik: Katarzyna Żurawska, Izabela Kania, Wiktoria Boś, Aleksandra Tyksińska, Zuzanna Kania, Weronika Franczak, Katarzyna Depa, Wioleta Erazmus, Magdalena Żak. Trener: Wojciech Szydło.

Dzień wcześniej, na tej samej hali rywalizowali mężczyźni. Nasi panowie zajęli 3. miejsce w fazie grupowe, by ostatecznie uplasować się na 5. pozycji w całym turnieju.

Ekonomik: Bartłomiej Maź, Oskar Hadowski, Mateusz Hamela, Adrian Zuba, Maksymilian Kołodziej, Sebastian Mroczek, Patryk Małkowski. Bramki: Hadowski x2, Hamela x2, Mroczek.

WP_20181127_12_37_24_ProWP_20181127_09_08_34_Pro