Udział w Targach HORECA/GASTROFOOD w Krakowie

By   20 listopada 2018

horeca2018

Uczniowie klas gastronomicznych z naszej szkoły w dniu  09.11.2018r. uczestniczyli w wycieczce do Krakowa. Najważniejszym punktem wyjazdu było  zapoznanie się z ofertą 26  Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii  HORECA oraz 17 Targów Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD .

Jak co roku na zwiedzających czekała bogata oferta wyposażenia i produktów, prezentacja nowości, warsztaty i seminaria odbywające się w ramach Akademii HORECA, niesamowite pokazy i prezentacje kulinarne przygotowane przez ekspertów z branży w ramach Kuchni Mistrzów oraz dedykowane salony tematyczne. Wyjazd był bardzo udany. Wzbogacił wiedzę wszystkich uczestników o bardzo istotne informacje z branży gastronomicznej.

Profesjonalizm i nowoczesność to zdecydowane atuty Targów HORECA/GASTROFOOD.

Planujemy już wycieczkę na przyszłoroczną edycję targów.

1 targi-horeca-enoexpo-2018-pokaz-barmanski targi-horeca-enoexpo-degustacje-na-stoiskach targi-horeca-enoexpo-desery targi-horeca-enoexpo-kuchnia-mistrzow-4 targi-horeca-enoexpo-pokazy-barmanskie targi-horeca-enoexpo-pokazy-na-stoiskach