Ogólnopolska Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” edycja 2018/2019

By   3 października 2018

Ogólnopolska Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” edycja 2018/2019

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych, która realizowana jest pod hasłem  „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Olimpiada wiedzy o ubezpieczeniach społecznych będzie przebiegała w następujących etapach:

  • I etap olimpiady (szkolny): 27 listopada 2018 r.
  • II etap olimpiady (wojewódzki): 15 marca 2019 r.
  • III etap olimpiady (finał w centrali ZUS w Warszawie): 26 kwietnia 2019 r.

Wszystkich chętnych proszę o zgłaszanie się do pani Joanny Chwał do 15.10.2018 (sala 29)