Wyróżnienie dla Michała Mitoraja w XV Ogólnopolskim Konkursie Poetycko – Plastycznym

By   16 maja 2018

Wyróżnienie dla Michała Mitoraja

w XV Ogólnopolskim  Konkursie Poetycko – Plastycznym

Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem…”

 

To już drugi w tym roku szkolnym sukces Michała Mitoraja z kl. 2 B w poezji religijnej. Tym razem zasięg sukcesu jest ogólnopolski. Michał wywalczył wyróżnienie w XV Ogólnopolskim  Konkursie Poetycko – Plastycznym zorganizowanym pod hasłem „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem…” w kategorii: prace poetyckie – szkoły ponadgimnazjalne. Jest to ogromny sukces, gdyż jak podają organizatorzy otrzymali oni 1108 prac z całej polski, a także z zagranicy. Michał doczekał się też wydania swoich wierszy. Jego poezja została zamieszczona w książce zawierającej nagrodzone prace.

Opiekun: Andrzej Fijołek

Gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów

Michał

?????? dav