II Powiatowy Konkurs Językowo-Plastyczny rozstrzygnięty

By   1 maja 2018

Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie talentów językowych i plastycznych uczniów, a także zachęcanie do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Zadaniem gimnazjalistów było przygotowanie w języku angielskim komiksu lub historyjki obrazkowej związanej ze zdrowym trybem życia.  Nagrody dla uczestników naszego konkursu ufundowali:

  • Firma Green Bike, producent rowerów miejskich marki Goetze,
  • Klub Fitness „Soho Body Spirit” w Dębicy
  • Restauracja Pappas w Dębicy
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Ekonomika

Pragniemy poinformować, że zwycięzcami tegorocznego konkursu dla uczniów gimnazjów są:

I miejsce: Barbara Ciepiela
II miejsce: Jan Krzyżanowski
III miejsce: Zuzanna Wilk

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach konkursu. Z wyżej wymienionymi osobami będziemy się kontaktować telefonicznie w celu przekazania informacji o terminie wręczenia nagród. I miejsce Barbara CiepielaIII miejsce Zuzanna Wilk

II miejsce Jan Krzyżanowski