VIII POWIATOWY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

By   19 stycznia 2018

10 stycznia 2018 r.  po raz ósmy odbył się  Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek.

Ta prestiżowa impreza organizowana przez MOK Dębica w tym roku miała miejsce w D.K. „Kosmos”. W przeglądzie  rywalizowało łącznie około 30 młodych wykonawców ze szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjalnych oraz klas 7 szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice Wiktoria Kosińska z klasy IIIG2 oraz Katarzyna Maziarka z klasy IG1 Przepięknie wykonana przez Wiktorię kolęda  „Mizerna Cicha” zasłużyła na wyróżnienie jury. Kasia zaprezentowała pastorałkę pt. „Są Takie Święta” i co prawda nie zdobyła jeszcze miejsca na podium, ale „zaliczyła” swój chrzest na scenie. Dziewczynom akompaniował na gitarze klasycznej Michał Dziadosz z klasy IIIA, któremu wszyscy dziękujemy za cierpliwość, rzetelność i pełny profesjonalizm.

Na scenie wystąpiła również nasza uczennica Kinga Kochan z klasy IIIB, która oczarowała publiczność  „Kolędą Maryi” . Kinga została zgłoszona przez Scholę działającą przy  Parafii Serca Jezusowego w Latoszynie ale jesteśmy dumni z zajętego przez nią III miejsca!

Dziękuję serdecznie moim wspaniałym podopiecznym: Wiktorii, Kasi, Michałowi i Kindze, którzy włożyli  100% serca i ciężkiej pracy, aby godnie reprezentować siebie i Ekonomik.

Opiekun

Marta Cabaj

26240423_905911222917979_8671196062653818242_o