Akademia Bożonarodzeniowa

By   6 stycznia 2018

21 grudnia w naszej szkole panował świąteczny klimat. Najpierw cała społeczność Ekonomika wzięła udział w bożonarodzeniowej akademii. Przepiękna, tematyczna dekoracja, polskie kolędy i okolicznościowe recytacje wprawiły wszystkich w uroczysty nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Życzenia okolicznościowe od pani dyrektor dopełniły całości akademii. Nastrój świąteczny panował także w klasach podczas wigilii klasowych. Na stołach gościły tradycyjne potrawy wigilijne: barszcz z uszkami, pierogi, ciasto. Uczniowie podtrzymywali tradycję łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń. Radosny nastrój towarzyszył wszystkim do ostatnich chwil pobytu w szkole w 2017r. Następne spotkanie w klasie i szkole 2 stycznia 2018 r. Do zobaczenia! :)