MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TOLERANCJI

By   10 grudnia 2017

16 listopada rozpoczęliśmy w naszej szkole obchody Międzynarodowego Dnia Tolerancji: większość drzwi szkolnych sal lekcyjnych „ozdobiły” cytaty dotyczące szeroko rozumianego pojęcia „tolerancji na świecie” oraz „miłości bliźniego”, tuż po długiej przerwie uczniowie klasy IIC – Michał Tragarz oraz Aleksandra Woźniak wygłosili referat tematyczny przez szkolny radiowęzeł,  natomiast 20 listopada został rozstrzygnięty konkurs plastyczno – literacki pod hasłem „TOLERANCJA W LITERATURZE”.

Pani Dyrektor Maria Strzyż wręczyła nagrody następującym uczniom:

Natalii Kędzior z klasy IIg1 za zajęcie I miejsca,
Aleksandrze Staroń z klasy 3b za zajęcie II miejsca,
Weronice Małkowskiej z klasy 3g1 za zajęcie III miejsca,
Angelice Łąckiej z klasy 3g1 za zdobycie wyróżnienia.

Nagrodzone plakaty zostały umieszczone na wystawie koło biblioteki szkolnej.

Nad całością obchodów Dnia Tolerancji czuwali nauczyciele języków obcych: Dominika Pyka, Małgorzata Cioch, Agnieszka Wodzień, Katarzyna Hajduk oraz Marcelina Strzałka.

_DSC1734 _DSC1738 _DSC1740 _DSC1747 _DSC1748 _DSC1749

 

_DSC1697