II Powiatowy Festiwal Pieśni Patriotycznej „ Polski my naród…”

By   10 grudnia 2017

Gabriela, Kinga i Mariola
patriotycznym śpiewem  podbiły serca jurorów!

30 listopada 2017 r. w Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie-Osiedlu odbył się II Powiatowy Festiwal Pieśni Patriotycznej „ Polski my naród….. Impreza miała miejsce dzięki współpracy  Zespołu Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej- Curie w Pustkowie-Osiedlu, Starostwa Powiatowego w Dębicy,  Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu.

Młodzież szkół gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych nie tylko powiatu dębickiego ale również powiatu ropczycko-sędziszowskiego zaprezentowała utwory o tematyce patriotycznej w dwóch kategoriach: soliści oraz zespoły.
Tegorocznym tematem festiwalu były „Piosenki z Powstania Warszawskiego”.

Naszą szkołę reprezentowały Kinga Kochan i Gabriela Noga z klasy 3B które  „Kolędą Warszawską” podbiły serca jurorów i tym samym zdobyły I miejsce w kategorii zespół.

W kategorii solista Ekonomik reprezentowała uczennica z klasy 3R Mariola Drzał.  Mariola zaśpiewała utwór „Tchnienie Wolności”, a jej występ został doceniony za wyjątkową interpretację wyróżnieniem jury.

Składamy gratulacje Kindze, Gabrysi oraz Marioli, a za obsługę fotograficzną imprezy dziękujemy Kindze Ciebień z klasy 3R.

IMG_0643IMG_0563 IMG_0585 IMG_0604 IMG_0633