XVIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „ EUKLIDES”

By   7 maja 2017

W dniach 20- 21 kwietnia 2017r. w Elblągu odbył się
finał XVIII Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „ Euklides”.

W finale konkursu brało udział 30 najlepszych uczniów z szkół zawodowych z całej Polski wyłonionych w zawodach rejonowych i 10 uczniów z Litwy.
Naszą szkołę w finale  reprezentowali: Natalia Kubik z klasy 3r i Przemysław Kujawski z klasy 3g1. Uczniów do konkursu przygotowywała p. Małgorzata Godycka.

Laureatem VII miejsca został Przemek, Natalia uzyskała tytuł finalisty.

Dwa dni konkursowe Natalia i Przemek spędzili nie tylko na zmaganiach matematycznych. Mogli podziwiać miasto Elbląg – jego starówkę, zwiedzili muzeum archeologiczne i brali udział w spotkaniu integracyjnym w „ Nowej Holandii”.  Podsumowanie konkursu odbyło się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu i  uświetnili je swoimi występami uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół Informatyczno -  Technicznych z Elbląga.

Gratulujemy naszym matematykom i życzymy dalszych sukcesów w następnym roku szkolnym.
Zobaczcie jak spędzili ten czas Wasi koledzy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA