„Co wiem o Polskim Czerwonym Krzyżu i honorowym dawstwie krwi”

By   27 lutego 2017

6VI edycja konkursu

„Co wiem o Polskim Czerwonym Krzyżu i  honorowym dawstwie krwi”

za nami

15 lutego 2017r. w DK Kosmos odbyła się VI edycja konkursu pt.: „Co wiem o Polskim Czerwonym Krzyżu i honorowym dawstwie krwi”. Nasza szkołę reprezentowały:

  • Zdziebko Karolina, z klasy II c
  •  Jezior Karina z klasy II c
  • Szewc Daria z klasy II b

Nasza drużyna zajęła II miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych z powiatu dębickiego., wykazując się dużą wiedzą nt historii Polskiego Czerwonego Krzyża i honorowym krwiodawstwie. Serdeczne gratulacje !

Celem konkursu było promowanie idei honorowego krwiodawstwa wśród młodych ludzi, budowanie świadomości, że życie i zdrowie ludzkie zawsze stanowi największą wartość, a krew jest najcenniejszym darem, który pomaga je ratować.

 

Nagrodzone osoby odebrały dyplom oraz nagrody.

Opiekunami uczennic reprezentujących naszą szkołę były pani Alicja Lipa i Anna Didyk – Żołądek.

7 8 9 9a 9b 9c