VII Edycja Projektu z klasą rozstrzygnięta!

By   15 lutego 2017

W grudniu 2016 r.  klasa 2R wraz z wychowawcą p. Martą Cabaj wzięła udział w ogólnopolskim konkursie „Projekt z klasą”   zorganizowanym przez wydawnictwo Nowa Era. Uczniowie przygotowali projekt edukacyjny „Ja nie wstydzę się polskości nigdy i za żadne skarby (…)”, którego celem było przełamanie stereotypu przedstawiającego młodych ludzi jako nieświadomych historii narodu polskiego kosmopolitów i uświadomienie innym jak wielką wartość stanowi ojczyzna. Dzięki wspólnej pracy nad projektem uczniowie nabyli wiele umiejętności jakimi są planowanie, współdziałanie w grupie, czy tworzenie kampanii reklamowej, a nasza szkoła uzyskała certyfikat dobrze zaplanowanej szkoły.

Składam podziękowania moim uczniom, wszystkim osobom, którzy pomogli nam w przygotowaniu projektu oraz internautom, którzy oddawali na nas głosy. Tym samym zachęcam wszystkich do udziału w projektach edukacyjnych, gdyż są one nie tylko sposobem na pozyskanie środków finansowych na cele edukacyjne, ale również sposobem na zdobycie nowych doświadczeń i kształtowanie pozytywnych postaw wśród uczniów.

Marta Cabaj

PROJEKTant edukacji 2017

certyfikat