Szlachetna Paczka w Ekonomiku – podsumowanie

By   15 grudnia 2016

Od końca listopada 2016  roku w naszej szkole trwała akcja „Szlachetna Paczka”, w którą zaangażowana była cała społeczność szkoły. Paczki zostały  przeznaczone  dla wybranej rodziny z Gminy Dębica, dzieci z Hospicjum w Rzeszowie oraz dzieci z Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy.  Uczniowie z poszczególnych klas a także  nauczyciele  przynosili produkty żywnościowe, chemiczne, słodycze, używaną odzież oraz pieniądze za które kupowane były potrzebne dla rodziny produkty  - nowa pościel, ręczniki, odzież, koce, telefony komórkowe. Pedagog szkolny wszystkim zaangażowanym uczniom oraz nauczycielom   składa serdeczne podziękowanie.

W szczególności uczniom klasy 3a, 1a, 2b – uczniowie z tych klas  przygotowali paczki dla dzieci z Hospicjum w Rzeszowie. 5  XII uczniowie klasy 3a wraz z wychowawcą panem Wojciechem Szerszeniem pojechali do dzieci z Hospicjum i przekazali im prezenty.

Serdeczne podziękowanie składam również uczniom klasy 2b oraz 1r – uczniowie ci (a zwłaszcza z klasy 2b)  segregowali przyniesione artykuły i  pakowali paczki.

Z otrzymanych produktów zostały również  przygotowane  paczki dla dzieci z Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy – w paczkach były słodycze i owoce.

6 grudnia 2016 zostały zawiezione paczki ze słodyczami i owocami dla dzieci z Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy.

7 grudnia uczniowie klasy 2b wraz z wychowawcą zanieśli paczki do Gminy Dębica i przekazali je pracownikom opieki społecznej.

 

Teresa NurkowiczZrobione przy użyciu Lumia Selfie

Zrobione przy użyciu Lumia Selfie Zrobione przy użyciu Lumia Selfie Zrobione przy użyciu Lumia Selfie Zrobione przy użyciu Lumia Selfie