Wycieczka z dziećmi z Domu Dziecka

By   28 października 2016

19 października 2016 r. młodzież Zespołu Szkół Ekonomicznych oraz dzieci z Domu Dziecka Hanka brały udział w wycieczce „Przyroda powiatu dębickiego”.

W tym roku odwiedziliśmy Park Krajobrazowy Pasma Brzanki, a celem podróży był Liwocz. Na wierzchołku tej góry stoi Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju  oraz 23 – metrowa wieża z platformą widokową, na której umieszczony jest 18 – metrowy krzyż. Dzięki możliwości wejścia na tą platformę, można podziwiać rozległy, malowniczy widok na dolinę Wisłoki, okoliczne miejscowości. Wyjście na szczyt  urozmaicał widok jesieni w lesie. Dodatkową atrakcją  wycieczki było ognisko przy którym uczniowie piekli kiełbaski.

Dziękujemy młodzieży z Klubu Ośmiu wraz z opiekunem p. Beatą Gordon za zadbanie o poczęstunek na czas wycieczki. Opiekę nad młodzieżą sprawowali: Szot Małgorzata i Szydło Wojciech.

sam_3926 sam_3927