Podsumowanie III Dębickiego Orszaku Trzech Króli

By   20 lutego 2016

W dniu 4 lutego 2016 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy odbyło się podsumowanie III dębickiego Orszaku Trzech Króli. Podczas spotkania pani Barbara Pelczar-Białek, Dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji wraz
z panem starostą Andrzejem Regułą oraz wiceburmistrzem Jarosławem Śliwą wyrazili wdzięczność wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób współpracowali w organizowaniu i przeprowadzeniu orszaku.

Wśród zaangażowanych przy rozdawaniu biorącym udział w procesji dębiczanom: koron, śpiewników i naklejek była także młodzież z Ekonomika. Pod opieką pana Wojciecha Szerszenia w akcji tej uczestniczyli uczniowie z klas: Ic, Ig1, Ig2 i Ir. Dzięki nim młodsi i starsi uczestnicy uroczystości mogli pełniej przeżywać święto Objawienia Pańskiego.

orszak 3 króli