Koncert charytatywny „Mikołaj dociera wszędzie…”

By   22 grudnia 2015

W środę 16 grudnia o godz. 10.00 rozpoczął się koncert charytatywny w Domu Kultury „Mors”. Uczniowie kl. 1b, 1g1 i 1r wsparli akcję „Mikołaj dociera wszędzie…” i świetnie się bawili oglądając występy artystów różnorodnych sztuk estradowych.

„Mikołaj dociera wszędzie… do Andrzeja również” to już ósma edycja koncertu charytatywnego. W tym roku zbierano fundusze dla Andrzeja Burdzy, który zachorował na ziarnicę złośliwą. Organizatorem akcji było Miejskie Gimnazjum nr 1 wspomagane przez Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy oraz sponsorów.

Na scenie Domu Kultury „Mors” wystąpili nie tylko utalentowani uczniowie gimnazjum, ale również: akrobaci „Elite Talent Club®” – mistrzowie akrobatyki, wielokrotni laureaci „Mam Talent!”, Roman „Siano” Słomka – iluzjonista pochodzący z Krakowa, dębicka Szkoła Tańca i Ruchu „Soul Dance”, podopieczni Stowarzyszenia „Złota Para”.

Publiczność dopisała – wszystkie miejsca zostały zajęte, część naszych uczniów siedziała na specjalnie dostawionych krzesłach! Na koncert przyszli uczniowie dębickich szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, podopieczni DPS-ów, przedstawiciele bardzo wielu organizacji i instytucji oraz władze miejskie i powiatowe.

MaGa

Mikołaj - dyplom